Kvasinková infekce pochvy (Chilly intima)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Enty  02.02.14 21:38
Kvasinková infekce pochvy (Chilly intima)

Dobrý večer,
chci se zeptat, jestli by mi mohla pomoci od kvasinkové infekce pochvy kosmetika od Chilly (ať už intimní ubrousky nebo gely).
Děkuju moc za rady a zkušenosti :).

Reakce:

sleeky  03.02.14 14:49

Tak to mám obavu, že určitě ne. Kvasinková infekce se i pod dohledem lékaře kolikrát léčí s obtížemi, takže určitě bych se nesvěřila pouze „do péče“ kosmetiky

komander
6 příspěvků 03.02.14 17:06
kvasinky

Bohužel ne rada nad zlato jít k lékaři a né léčit sama a už vůbec ne žádnou kosmetikou. :!

Hanik00  23.02.15 08:52
Na kvasinky

Tak to ti neřeknu s řadou Chilly intima nemám vůbec žádné zkušenosti, mě když se objeví nějaký zánět tak si koupím Laktobacily od Imunitu a jsem spokojená, jsou dobré nejen na kvasinky ale i na trávení nebo jakékoliv střevní problémy.

Terinka04  27.02.15 21:47
kvasinkova infekce

Ahoj, kosmetikou to určitě nevyřešíš, také jsem měla tento problém, zkoušela jsem všechno možný, ale až kvasinková dieta o které jsem se dočetla na kralovstvizen mi pomohla :),stačí jen upravit jídelníček :) zkus to držím pěsti :palec:

MagnetkaJH
181 příspěvků 01.03.15 20:30

Také jsem mývala problémy. Pomohl mi terapeut přírodní medicíny. diagnostik zdravotního stavu, který řeší příčiny nemoci. :dance: Hezký večer všem

Macik00  06.03.15 08:46
Laktobacily

Já jsem měla jednu dobu tyto problémy každý měsíc a to jsem vyzkoušela vše možné. Teď mám klid a to hlavně díky změny stravy a Laktobacilům od Imunitu, které mě s tímto moc pomohly a neměnila bych.

martinajalov
10 příspěvků 09.04.15 17:19

To spíše canesten intimní gel. Ale ten pouze tlumí příznaky, není lékem.

jitkabulova
10 příspěvků 16.04.15 15:01

Já s tím vždy jdu k doktorovi, dostanu mastičku a je to :)

Mool
2 příspěvky 22.09.15 18:57

Ahojte holky, mohly byste mi prosim pomoct? Na pyscich mam takové bílé hrudecky. Nic me nesvedi, nepali při močení. Vše je dobré až na ty hrudky. Chtěla jsem se objednat k doktorovi, ale on by mel na me čas až za tři týdny. Poradil by mi někdo prosim co by to mohlo být? Jestli se taky jedna o kvasinky? A jestli by jste byly tak hodné a poradily mi, co s tím můžu dělat. Budu velice vděčná :)

Váš příspěvek