Jak na kuří oka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AKNEL  22.01.10 13:56
Kuří oka

Prosím o nějakou babskou radu jak se zbavit kuřího oka.Byla jsem už asi 6 krát na vypalování-zkoušela ruzné masti a nic.Předem děkuji.

Reakce:

Michaela  23.01.10 13:16

Do lihu, alpy nebo slivovice přes lis na česnek propasíruj list z aloe (doporučují se spodní nejstarší listy z mladé rostliny) a kuří oka s tím potírej nebo nakapej trochu na vatu, přilož a nech působit přes noc. Já tohle sice používám na uhry, ale třeba to bude účinkovat i na ty kuří oka - přece jenom je to desinfekce s léčivou rostlinou.

ihs  05.08.10 10:27
re kuří oka

Kuří oka nemají rády mokro. Týden intenzivně máčet a budou pryč.

andulka.25  26.02.12 23:35

Na to je výborný bylinný GEL , který je bez hormonálních a chemických přísad.

Nick2
1 příspěvek 28.02.12 20:12
Kuří oka pryč

Dnes se vyrábí na kuří oka taková „náplast“,se žíravinou.(Nesmí to být ale bradavice,protože Vám to vůbec nepomůže.)Cca po dnu se kuří oko vyndá a je pryč. :-D

Enica  05.04.12 23:22
kuří oka

Trpím už řadu let na kuří oka a zmiňovanénáplasti jsem zkoušela mockrát v domění, že třeba tentokrát pomohou, ale nikdy k tomu nedošlo :-(. Naopak recept s naloženým česnekem, ne v lihu, ale v octě, jsem vyzkoušela úspěšně na brabavice, tak vlastně proč ne na kuří oka. Mnohem lépe se ni zase na bradavice osvědčily švédské kapky, které zlikvidovali opravdu obrovskou bradavici úplně navždy, takže vlastně nevím, proč jsem to ještě nezkusila na kuří oka. No, hned jdu na to. Jen pro ty, co mají tyto potíže, tak česnek naložený na 3 dny v octě v ledničce a potom po tenoučkých plátcích přikládat na každou noc na postížené místo a kdo dává přednost švédským kapkám - na malinkou vatičku kápnout kapky a nechat pod náplastí. Vatičku udržovat neustále vlhkou. Bradavice (snad i k. oko) zčrnají a jako strup odpadnou.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu