Krvácení z prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MonteLema  15.08.10 22:18
Krvaceni z prsu

Je to uz vice nez 11 mesicu od doby, kdy jsem prestala kojit, ale pokud si zmacknu bradavky, stale jeste mi z obou prsou tece mleko. To samo o sobe neni nic zvlastniho, ale pred cca 2 tydny jsem zjistila, ze z jednoho prsu vyteka po kapickach i tmava, temer cerna tekutina. Gynekolozka ji oznacila jako krev a vysvetlila mi, ze pry se jedna s nejvetsi pravdepodobnosti o papilom, ktery roste v jedne z mlecnych zlaz. Mamograf ani ultrazvuk ale nic takoveho neodhalily a cerna tekutina s prsu vyteka porad. Jaka muze byt pricina a co se s tim da delat? Dekuji za Vase rady a nazory.

Reakce:

Bábina
1450 příspěvků 02.09.10 12:45
Krvácení z prsu

Okamžitě se objednejte na mamograf nebo na ultrazvuk,po kojení je štrnější a do mamoporadny.Ma­moporadna Vás může doporučit sama.Nic prosím neodkládejte.Jis­toutu chcete přece především.Pak dejte vědět .Mluvím z vlastní zkušenosti.Řekli,že ta bulka nic není v březnu a na vánoce jsem přišla o prso.Nestraším vás.Ale máte malé dítě ta myslete na něj.Mamoporadna je u jaždé vetší nemocnice.

Hanka.XY
71 příspěvků 02.09.10 22:48

Dobrý den, Bábina má úplnou pravdu, honem na mamograf

Bábina
1450 příspěvků 03.09.10 08:07
Krvácení z prsu

Dík za podporu.A Vy opravdu jděte, po kojení máte přednost a tu mamoporadnu,ať Vás hlídají.Dejte vědet Jak jste dopadla

MonteLema  16.10.10 22:03

Diky za podporu. Na mamografu i na ultrazvuku jsem jiz byla predtim, nez jsem psala muj prispevek. Vysledky nic neprokazaly. Na doporuceni gynekolozky tedy jiz nezkoumam, jestli z prsu neco vyteka, abych nic zbytecne nestimulovala. Dalsi ultrazvuk me ceka v zime, cca po 6 mesicich od toho minuleho. Snad bude opet negativni.

Bábina
1450 příspěvků 17.10.10 10:16
krvácení z prsu

Pokud jsou vyšetření ok,může být nějaký zádrkel ne ve žláze , ale po kojení v potrhaných vnitřních žilkách.Pokud už nekojíte,kupre si v bylinkářství Kokošku pastuší tobolku a dělejte si 3× denně čaj.A Vaše paní doktorka má pravdu,klid a dobrá nálada jsou nejlepší lékaři na svetě.Víte některým ženám se po kojení mléčná žláza a potrhané žilky léči dlouho.Pokud je vyšetření dobré,čajem pomůžete vyčištěmí a upravení výtoku.A Usměvavá maminka je pro děťátko důležitá,tak klid, :-) :-D

Bábina
1450 příspěvků 17.10.10 10:18
Dodatek

Po dalším vyšetření prosím dejte vědět,ale bude to URČITĚ dobré 8-)

Váš příspěvek