Krvácení při sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lolitka123
1 příspěvek 19.05.15 17:02
krvácení při sexu

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, měla jsem sex a hodně mě to bolelo a krvácela jsem (panna sem nebyla). Nevíte co by to mohlo být? k Doktorovi se mi moc nechce. Děkuji za odpověď.

Reakce:

julka01
10 příspěvků 20.05.15 14:53

Moc nechce? Může to být cokoli, mohla Vám jen prasknou cysta, nebo to může být nco vážnějšího, ale k doktorovi by jste s tím rozhodně měla jít.

vendy12345  01.03.16 17:52
krvaceni pri poh. styku

Dobry den ve spolek. Prosim vas cim by to mohlo byt. Napisu zhruba o co jde. Pred rokem sem byla na operaci kde mi zjistili rozsahle srusty na vajecnicich. Od te doby mma problem s prichodem men. a tak mi dr. predepsal leky na to aby se mi urovnali a chodily pravidelne. Po nejake dobe jsne lecbu vynechali a bohuzel vse na novo. Naposled jsem mela men. v prosinci. Od te doby zadna neprisla. Tehu nejsem potvrzeno lekarem a tak me poslal na endokrionologii tam jdu v breznu. Nedavno jsem se s pritelem milovala a bohuzel mi zacala tect krev ale site cervena. Nebylo to jen jedenkrat ale rovnou dvakrat a kdy jsem styk bohuzel ukoncila pac to doprovazelo i bolest v podbrisku. Poradi mi nekdo. K dr jdu znovu po endokrionologii driv se mi tam nechce. Dekuji

barb19
2 příspěvky 30.04.16 09:29

No prave :D

Váš příspěvek