Krvácení po prvním sexuálním styku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Stela222  06.06.11 06:47
Krvácení mimo cyklus

DObrý den, beru antiko Stodette a poprvé jsem se milovala. Jenomže když jsem došla domů, měla jsem celé spodní prádlo od krve, ale myslela jsem si, že to je kvůli tomu poprvé. Pro jistotu jsem si dala na noc vložku. Jenomže ráno jsem zase krvácela. Přes den už to bylo spíše špinění a trvá to už druhý den. Nevíte někdo co se děje prosím?

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 06.06.11 09:55

no…takže to že vám dotyčný vstoupil do vaší jeskyňky udělalo za následek to, že vám protrhl panenskou blánu, potom chvíli krvácíte, slabě…záleží však na vaší srážlivosti či jiných faktorech, no a jestli do vás bušil, tak víte, …ta sliznice (endometruim) není ze dřeva ani z kovu…je to hladká svalovina…a ta se lehko poruší…musíme být opatrná a hlídat si bušení…seš má prý bejt krásnej a něžnej…kdežto vy jako začátečník ste vlezla přímo do skupiny hardcore…a nejspíš se vám mohla ještě spustit menses, ale to je málo pravděpodobný, leda že byste si neohlídala čas a datum…jooo..dis­kotéky a páteky..to jsou sexuální dny…popřípadně s dalším návrhem že ste těhotná - vás odkážu na gynekologii a dojdě te si pro postinor…nemáte zač! přeju vám nádhernej zbytek vaše sexuálního života a vítejte mezi těma co už věneček nemají…

Příspěvek upraven 06.06.11 v 09:57

Dr.House
622 příspěvků 06.06.11 09:56

poučovat vás o správném sexu vás nebudu..od toho máte rodiče nebo někoho jinýho..třeba google…

Váš příspěvek