Krevní tlak a zhubnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Abib
2 příspěvky 03.12.12 08:40
Krevní tlak

Hledám radu. Už 8 let užívám léky proti hypertenzi. (Je mi 57 let…) Poslední dobou jsem zhubla, cítím se dobře, ale tyto léky mi snižovaly tlak na takové hodnoty, že jsem je začala brát jen jednou denně, později i jen jednou za 3 dny. Lékaři většinou tvrdí, že léky na tlak jsou „na doživotí“… ovšem jedna známá má lékaře, který jí řekl, že může tak ubírat léky, jak jsem začal před časem já. Poradí mi někdo jak mám postupovat? Děkuji :)

Reakce:

oris  05.12.12 19:08
57

Je mi taky tolik, léky proti vysokému tlaku beru 2.rok, když cítím jakoukoliv odchylku, ubírám nebo přibírám množství, např. jen půlku tablety, apod.+ česnek, funguje to:-)

Abib
2 příspěvky 05.12.12 22:02
Děkuji

Oris, dobrý večer a děkuji, budu tedy experimentovat dál… ještě že je ten internet a můžeme si tady vzájemně poradit. V ordinaci je komunikace často velice náročná a minule jsem si připadala doslova že jsem na obtíž. Paní doktorka si za mými zády za závěsem míchala něco k obědu, mluvila sice na mně, ale současně si i odpovídala…no paráda, to je asi ta lékařská etika :?

Váš příspěvek