Krční páteř

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sunny3  23.03.13 14:00
krční páteř

Asi před 3 roky jsem měla úraz na pouťovém autíčku autodrom.Ze zadu do mě vrazil kluk a já prudce trhla hlavou do zadu. Od té doby mám problém s krční páteří. Za krkem mi jakoby „vrže“ a cítím hodně velkou bolest, je to dost nepříjemné až k nevydržení :-( nevím jak se toho nejlépe zbavit? Prosila bych o nakou radu děkuji moc budu vděčná za jakoukoliv pomoc :-)

Reakce:

Dalibor7
213 příspěvků 23.03.13 17:08

Možná bych Vám dokázal pomoct, jde o speciální cviky, které jsou velmi dobré na skolizu krční páteře a možná že by pomohli i Vám, pokud to chcete zkusit, musíme se nějak spojit.

Sunny3
1 příspěvek 23.03.13 17:17

Děkuji určitě můžete napsat do zpráv :palec:

ivysa
1 příspěvek 25.10.13 14:13
Krční páteř

Dobrý den, jse 3 roky po operaci krční páteře kde jsem dostala totální endoprotézu. Na hrudní páteři mám zlomeninu obratle ( špatně srostenou) a na bederní páteři mám vyhřezlé dvě ploýnky. Brnění ruky a nohy jsem měla před opeací a mám i po, ale přidala se bolest a neklid v rukách i nohách. Je to tak hrozný že nevím kam je mám dát a co s nima dělat. Nevím sama jak to popsat je to bolest neklid a nervoza. lékařka mi dala jen silnější magnesium a to hlavně proto že jsem dostávala křeče do ruk a do nohou a ruce se kroutí. Chodím na injekce na opichy a nic nepomáhá. Léčím se ještě na štítnou žlázu, ale tam jím hormony a krev mám OK. Mám neustále v testu na krev zvýšený cukr, jaterní testy a cholesterol. Můžete mi poradit?

Vlasta60
1 příspěvek 15.09.16 09:28
Blokace krční páteře

Dobrý den, za pět dní co jsme se vrátili z dovolené z Turecka, když jsem vstala z postela melajsem pocit, že kolemmě se všechno točí. Šla jsem kchiropraktikovi a tem mě odblokoval krčn ípáteř. Motání je už celkem vpořádku. Ale mám stále pocit na zvracení. Skončila jsem na neurologii.Tam dali invuzi a poslali domu. do zprávy napsali Vertigo, polymorfní stesky, objektivně dominuje porucha statiky celé páteře. Šla jsem na kontrolu se zrávou z nemocnice na internu. Paní dokrolu na internu,. Paní doktorka měnapsala Torecan a citalec. V případě potíží neurol. Pocit na zvracení hučení v uších mám hlavně když si lehnu, přes den to celkem jde.
Jeto dost nepříjemné hodně měto omezuje.

Děkuji za radu
Doležalová

Váš příspěvek