Koxartrosa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arij  26.11.10 22:15
koxartrosa

Nemohu říci,že by mi kdy některý z lékařů pomohl.Naopak.Měli mi pomoci,když nemoc byla v počátku.Ale místo pomoci mi vzaly lázně a tak živořím způsobem-z roboty do postele z postele do roboty.Těch co mají místo peněz hole,je mnoho.Pánům doktorům Hypokratova přísaha nic neříká.Nás by za takto polovičatou práci ihned propustil.Takto si stěžuje 90 procent s tímto onemocněním.Od­pověd´ lékařů-nedá se léčit.To by jich letělo!!S úsměvem
 Jira

Reakce:

Bábina
1450 příspěvků 27.11.10 10:19
koxatrosa

Na toto téma najdete mnoho diskusních stránek pod názvem bolesti kloubu atd.A na babských radách najdete návody na domáci pomoc a úlevu.Léčit se to opravdu nedá jen zpomalit různými kloubními preparáty a ulevit lidovým léčitelstvím.Pos­lední štace je endoproteza,pokud je možné ji dát.Nevěšte hlavu,prohledejte naše stránky a zapojte se do nekteré diskuse.Protože otevírat novou na stejné téma asi není to pravé ořechové,protože ti,co stránky našli před Vámi si už svoje rady sdělují.Tak hlavu vzhuru a dotoho.Určitě něco najdete.

Váš příspěvek