Tloustnutí a cigarety

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivh
1 příspěvek 08.06.10 18:39
kouření

Prosím o radu,přestávám kouřit, ale mám velký problém se záchodem ,když jsem kouřila tak jsem na záchod chodila pravidelně ráno, jak mile jsem přestala kouřit tak nejdu klidně tři až čtyři dny,mám velké bolesti v břiše přibírám na váze a zkoušela jsem ,pít vlažnou vodu na lačno,mléko jogurty,rúzné projímadla,ce­lárie,ovoce zeleninu a nic nepomáhá,stačí jedno pitomí cigaro ráno a jdu okamžitě.Tak babo raď co s tím…

Reakce:

Elda566  11.06.10 22:28

Ahoj Ivh, pokud jsi přestala kouřit nedávno, pak zácpa může být jedním z abstinečných příznaků a časem zmizí, ale v každém případě se ti změnil metabolismus. Na zácpu není špatný banán rozmixovaný v mléce, určitě si kup vlákninu a přisypávej si ji třeba ráno do jogurtu, zkus laktobacily, ty taky srovnávaj střevní mikrofloru anebo si dojdi za doktorem a ten ti předepíše nějaké účinné projímadlo. Jinak zeleninu jíst musíš to je jasný, ale čerstvá nafukuje břicho a pak máš větší bolesti, tak zkus ji spíš tepelně upravovat.

gloern  29.06.10 18:33

Nevhodná strava to je celý problém. Ja osobně mam stejný problém už 9 měsíců , a jediný co na to pomůže je 6 piv a více, přípravky z lékárny jsou k ničemu.

nina14  29.06.10 18:42

Mě v období odvykání hodně pomáhaly lískové oříšky. Dala jsem si jich každý den hrst a zácpa byla pryč, funguje to téměř okamžitě. Vyzkoušej to.

Iška1209  17.05.12 13:21
Chuť k jídlu

Dobrý den, kdo mi poradí, jak zmírnit nezvladatelnou chuť k jídlu? Nekouřím necelé 4 měsíce a mám přírůstek 6 kg. Sportuju 3× týdně. Slyšela jsem, že je dobrý doplněk stravy DL fenylalanin- DLPA, nemáte s jeho užíváním někdo zkušenost?

Simona76  02.07.16 12:14

Při odvykání kouření je potřeba změnit životní styl i jídelníček. Chce to jíst zdravě a v menších dávkách vícekrát denně. Já na tom byla nějak podobně, ale změnila jsem stravu a hned to bylo lepší.

Edit admin - odkaz

Váš příspěvek