Příčina svědivé kopřivky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mike 80  19.08.11 19:38
koprivka

dobry den pritelkyne ma problemy s koprivkou asi uz 6 mesicu ma svedive az bolestive otoky nemuze spat nemate nake rady lekari si nevedi rady po mnoha vysetreni zatim na nic neprisly dekuji za odovedi

Reakce:

LiborB
24 příspěvků 20.08.11 15:44

Možností je, jak to vidím já, několik. Určitě bych začal u zahlcení těla toxiny a chemickými látkami. Kontrolujte složení potravin které jíte a vyhněte se těm, které éčka mají. Informace najdete na internetu po zadání fráze seznam éček a emulgátorů. Ikdyž řada lidí i institucí tvrdí, že jsou éčka bezpečná, naše těla si myslí něco jiného.

Pokud se Vaše přítelkyně nemůže kopřivky zbavit tipoval bych, že to organismus nezvládá. Otázkou by bylo proč to nezvládá. Poslední dobou se mi množí klienti s lékařskou diagnózou: příčina neznámá. A v řadě těchto případů se dá alternativními postupy přijít na to, že daná osoba pobývá buď ve stojatém mikrovlnném poli nebo v poli T s porušenou informační složkou. Stojaté mikrovlnné pole škodí řadě biochemických pochodů a zprostředkovaně i interakcí s polem T. Pobyt v poli T s porušenou informační složkou napadá přímo mozkové funkce a proces jde velmi rychle. Více informací získáte když zadáte do vyhledávače výše zmíněné fráze. Klasická chemie nepomůže a bylinky málokdy. Nemá totiž smysl se zaměřovat na jednotlivé orgány - ty poslouchají mozek a jakmile mozek začne opět posílat správné příkazy, uzdraví se.

Toto je samozřejmě pouze jedna z možností a bez diagnózy těžko říci něco přesnějšího.

Zdraví Libor

Dr.House
622 příspěvků 23.08.11 20:53

já se bohužel musím schovat za toto jméno protože jako profesionál nechci lidem ukazovat své jméno a další kontakty..což vy nechápete, já narozdíl od vás lidi opravdu uzdravuju, kdežto vy, jen řečníte o jákesy blbosti…ergo, piště dál tyhle vaše slohovky, já je nečtu, příjde mi to nudné a zdlouhavé…zkratte to příště, a co se týká tohohle
tak ta jeho přítelkyně má symptomatický dermografismus což je druh kopřivky typizací tohohle onemocnění je to, že mastocyty, které jsou v těle dělají neplechu a proto dráždí histamin k tomu čemu my říkáme kopřivka,otoky, a další příznaky..doporučil bych antihistaminika - ono to potom přejde…a neplatí mne žádná farmace, já jedu za sebe..a Libore, nebrečte, a přijdte s nečím co mě překvapí..zatím máte 0 bodů..takže se zkustě zamyslet a nejednat jak srnka při obrně…

Mailen  29.01.12 01:17
Neni koprivka jako koprivka...
mike 80 píše:
dobry den pritelkyne ma problemy s koprivkou asi uz 6 mesicu ma svedive az bolestive otoky nemuze spat nemate nake rady lekari si nevedi rady po mnoha vysetreni zatim na nic neprisly dekuji za odovedi

Bohuzel ani nemaji sanci prijit na pricinu protoze nepoznaji priznaky OPISTHORCHIAZY.Jde o onemocneni,ktere spusobuje OPISTHORCHIS FELINEUS(viz google).Zdrojem nakazy je syrova(anebo zle tepelne upravena) morska ryba(hlavne losos!!!) a morske produkty(vcetne rybich konzerv).Leci se podavanim leku PRAZIQANTEL(BIL­TRICID)k sehna­ni je jen v zahranici anebo 3 baleni VERMOXU(3 dni-po 14 dnech a po 21 dnech).Nasledne je treba provest dukladni detoxikaci na ocisteni organizmu od toxinu -„mrtvolek“hlisty a po ukonceni leceni dlouhodobe uzivat LIV52 na podporu jater.„Kopriv­ka“zmizne v prubehu par dni(3-7),ale pro vystrahu doporucuji si udelat foto pred a po leceni a NIKDY V ZIVOTE nekonzumovat ZADNE morske ryby a plody-hlavne susi…Tymto spusobem jsem diagnostikovala a vylecila cca 80 lidi v prubehu 10 let.Dnes jsou v pohode protoze se vzdy podivaji na svoji fotku pred a po onemocneni a drzi se mych rad…

Jaroslav Bařinka  21.03.12 12:25
Chronická kopřivka

Dobrý den. Mám chronickou kopřivku už cca 7 let a nemohu se jí zbavit i přesto, že chodím k lékaři. Otékám i odtékám, jak si kopřivka zamane. Už jsem vyzkoušel kde co z léků,teď beru Ketotifen Al, ale moc to nezabírá. V létě na sluníčku mi to lépe mizí. Rád pracuji, ale hned mám oteklé i ruce. Po těle mám fleky, trvají 2-4 dny než zmizí, či se udělají jiné. Lékař je hodný, ale výsledek je zatím mizerný. Z jídla se mi to určitě nedělá. Mám navštěvovat kožního lékař nebo alergologa? Nebo má, prosím, někdo zkušenosti, které by se dali vyzkoušet? Děkuji. Jarda

mike 80  05.04.12 21:15
koprivka

Mily pan Jaroslav Barinka, to mi je velmi luto, ze mate koprivku 7rokov, ja mam chronicku idiopaticku koprivku kazdy den presne 1rok a 1mesiac a po celu dobu mam bolestive vysevy so zachvatovymi otokmi sprevadzane bolestami klbov, dychovou tiesnou, stratou sil, nechutenstvom a bolestami brucha a na zaklade tychto aj problemi zo spankom, som 9 mesiacov PN, niekedy je to take zle, ze nezvladam ani bezne domace prace, tiez sa mi vyhadzu ruky po akejkolvek cinnosti. Par krat som musela na pohotovost,tam mi davali kortikoidy zilou a bola som dokonca aj hospitalizova­na.Liecena som na koznom, ale aj na alergologii. Vsetky mozne aj nemozne vysetrenia vysli negativne, liecba roznymi antihistaminikami bez efektu aj vo vyssich davkach..Az teraz mi diagnostikovali HIT - histaminovu intoleranciu, na zaklade krvnych testov zistili nizku hladinu diaminoozidazy. Doporucili mi histaminovu dietu a pripravok Daosin 2krat denne pred jedlom, je dost drahy.Tak to teraz tyzden skusam a uz vidim urcite zlepsenie, uvidime ako to bude pokracovat dalej, kedze ta diagnoza je docela nova vec aj pre lekarov a vela toho o nej este nevedia, tak si informacie hladam na internete a kupila som si o tom aj knizku. Skuste poziadat vasho osetrujuceho lekara nech vas posle na taketo vysetrenie, mozno na nieco pridu..Kazdopadne vam zelam vela sil a vytuzene uzdravenie.

Jaroslav B.  06.04.12 09:12
Kopřivka

Paní Mike 80, děkuji za odpověď a radu. Vám přeji, abyste se úspěšně vyléčila. JB :lol:

Jaroslava Vrsecka  10.09.13 09:02
koprivka

Dobry den chtěla jsem se zeptat 8.9. se nam dcera osypala po celem tele
berem leky dithiaden a moc nam nepomaha. Byli jsme u doktora adali nam prednison. A porad otykame hlavne na oblyceji. Nevim co delame spatne, jakou vůbec mame drzet dietu co muzem a co nemuzem jist. poradit mast na svedeni prosim poradit nebo ceho semame vyhnout dekuji Vrsecka

Váš příspěvek