Alergická kopřivka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrea S.  07.10.10 21:51
kopřivka

Dobrý večer, potřebuji poradit a kopřivkou.Mám již delší dobu problém, mám pocit že je to rakce na chlad nebo pot, ale nejsem si tim jista.Poradte prosim kdo mate sebemensi zkusenost.deku­ji A..

Reakce:

Bábina
1450 příspěvků 11.10.10 18:48
Alergická kopřivka

To je trochu zavádějící název.Alergická kopřivka bývá na jídlo(jahody)ná­poje(kola) ale na chlad nebo teplo ,to jsem vážně ještě neslyšela a ani neviděla.Ale pokud se hodně potíte tak to mohou bít takzvané potníčky a ty zlikyduje babyaviril(nevím píšu li to dobře) A pokud si opravdu myslíte,že to je alergická reakce ,tak k alergologovi ať něco neprošvihnete.Podud se to chytí brzo,rychle se to vyléčí.Pokud to necháte tak se toho pak budete zbavovat dlouho.Ještě můžete zkusit na noc tekutý pudr,nebo violeť,to je taková ta fialová vodička z lékárny.A zkuste pít 3X denně kopřivový čaj na pročištění krve.

Bábina
1450 příspěvků 11.12.10 14:17
Alergie.

Podle mně je potřeba vyčistit organizmus od všech škodlivin a na to jsou dobré bylinkové čaje a vytamínové bomby.Tam pochopitelně vynecháte zpouštěče.Jako mast bych použila něco s aloe vera,která je utičujíci.A jeko čaj přotialergickou směs,která je léty prověřená a přináší úlevu.Směs na čaj:Zlatobýl 4Og,třezalka nať 2Og,kopřiva list 2Og,puskvorec oddenek 1Og,nátržník kořen 1Og.Pokud jste prodělala rakovinu,vyposťe třezalku a nahraď to jí dobromyslí(ore­gano)nemusíte včeho kupovat hory,dobré bylinkářství vám čaj namíchá podle přání.Dále je dobré upravit stravu na nějaký čas jako při jaterní dietě doplněné vitamíny.V zimně i v tabletách­.Nejvetší úspěch má ale homeopatická léčba,ale tu nehradí pojišťovna a lékaře který se tím zabývá na PC určitě ve vaší blízkosti vypátráte pokud budete o to stát.Tato léčba Vás problému nezbaví ani zítra a ni pozítří,ale v každém případě vám uleví.čaj se pije 3× denně při potížích ,nebo v případě ,že víte ,že se něco bude dít(mráz) pijeme čaj preventivně 3 týdny pak 2 týdny vynechat a kůru i s dietou zopakovat.Přeji Vám ať si zimu užijete bez problémů.Nazvala jste to alergická kopřivka,ale buď alerdie ,nebo kopřivka.Na obojí máte už radu.

Janike H  06.05.13 12:28
Kopřivka

Dobrý den, taky mám problém s kopřivkou, nejčastěji jsem osypaná na stehnech, zádech a rukou, někdy to strašně pálí :/ A hlavně se v noci nedá spát. Byla jsem na kožním, předepsali mi Aerius a ať si koupím tekutý pudr.. Skusit na nějakou dobu nejíst mléčné výrobky, ryby, čokoládu, ořechy atd.. Tak co má vlastně člověk jíst? Podle mě by to chtělo pořádně pročistit organizmus. A ještě mi řekli ať si každý den zapisuju co jím. Stejně si na to budu muset přijít sama :/ Je to strašně psychicky vyčerpávající, mám to už měsíc. A bojím se že jde o chronickou kopřivku. To mi řekla že kdybych měla tuhle, tak by to trvalo dlouho než by se to vyléčilo.. :(

Janulka0
1 příspěvek 07.07.15 14:46
chronická kopřivka

Dobrý den obracím se na vás s prosbou taký o radu bude mí za měsíc 70,lét ale od svých 58lét trpím chrinickou kopřívku prošla jsem několíka vyšetření odebraní krvé vše negativní,,dokonce mí lékař na orl doporučíl vytrhnout krční mandle podrobíla jsem se tomu mandlé jsou pryč od mych 59lét bohužel kopřívka mě trapí pořad lečím to krémem belodrem na tělo a když začnu otekat většínou mí oteče horní a spodní rét tak to potíram krémem Locoid Lipocream 0,1 procent a když to trva dyl než tří čtyří dny tak to srazím prednisonem 10mg pak to snížim na prednison 5 mg, pomůže to na chvíli a zas seto objeví, prednison jsem už nebrala asi rok a pul a stačílí jen mastíčky ale poslední dva měsíce to přetrvava pořad a když vysadím predmíson tak jsem cela osypana musím pochopitelně užívat neurol 05mg ktery mě sklídni a trochů pomůže ale posledních 3tydnů semí u toho projevila dušnost nemůžu se nadechnout pomaham si zívaním nebo drsným pokašlaváním když zvednu davku neurolu což mí poradil neurolog na odpolední davku opět 025mg tak semí uleví,,jsem stoho pochopitelně nervozní a hlavně jeměto velmí nepříjemné podotykam že jsem prošla všemí vyšetřeními od kolonoskopice sono žalůdek a taky polykaní hadíčky beru taky helicit 20mg vždy rano na lačno byla jsem už jí u lečitele,,měla jsem anafylaticky šok na pn, v 39létech špatně reagují na léky musím velice opatrně a taky semí stané že třeba jí z obyčejného brufenu oteču třžeba když jsem nachlazena jinak neberu žadné analgetika,,takže rano beru lokren pulku 0.5m zyrtex helicít když jsem ok a nyní prednison 10mg, a neurol 5mg..děkují za odpovědˇa radu s pozdravém hézkeho dne jana svobodova ostrava zabřeh..

wsmoulinka  05.03.16 20:44
Jak jsem se zbavila kopřivky

Ahoj všichni…
chci vám poradit jak jsem se zbavila ja i známá kopřivky…nebudu to rozvádět…hrůza to byla pul roku…
už jsem byla zoufalá a propadala smutku skoro to je na blázinec…pul roku braní kortikoidy…hnus…nic nepomahalo…vy­šetření negativní…lítání po doktorech kteří nic neví..
takže Joalis kapky Mudr Jonáš…znáte jistě.. jedinny zabraly skoro po 4 dnech. a jsem mela velkou koprivku…i OTOKY!!
dali mi Antimetal a Diamino… mela jsem zrejme zanesene tělo toxiny těžkými kovy.

a to jsem měnila prášky… nejedla jídlo které by mohlo vyvolávat…alergie na zvířata negativní.. stres to asi také nebyl…
jen ten zaneseny organismus.

Huraaa zase ty super dny bez špatných nálad…
zkuste to…dojdete si na vyšetření kdo dělá s Joalis a kdo je v tom opravdu dobrý!!! ať vám dá správné ředění.. a pisnete jak jste dopadli.
Já byla v Jablonci nad Nisou ☺☺

wsmoulinka  05.03.16 20:48
@Janulka0 píše:
Dobrý den obracím se na vás s prosbou taký o radu bude mí za měsíc 70,lét ale od svých 58lét trpím chrinickou kopřívku prošla jsem několíka vyšetření odebraní krvé vše negativní,,dokonce mí lékař na orl doporučíl vytrhnout krční mandle podrobíla jsem se tomu mandlé jsou pryč od mych 59lét bohužel kopřívka mě trapí pořad lečím to krémem belodrem na tělo a když začnu otekat většínou mí oteče horní a spodní rét tak to potíram krémem Locoid Lipocream 0,1 procent a když to trva dyl než tří čtyří dny tak to srazím prednisonem 10mg pak to snížim na prednison 5 mg, pomůže to na chvíli a zas seto objeví, prednison jsem už nebrala asi rok a pul a stačílí jen mastíčky ale poslední dva měsíce to přetrvava pořad a když vysadím predmíson tak jsem cela osypana musím pochopitelně užívat neurol 05mg ktery mě sklídni a trochů pomůže ale posledních 3tydnů semí u toho projevila dušnost nemůžu se nadechnout pomaham si zívaním nebo drsným pokašlaváním když zvednu davku neurolu což mí poradil neurolog na odpolední davku opět 025mg tak semí uleví,,jsem stoho pochopitelně nervozní a hlavně jeměto velmí nepříjemné podotykam že jsem prošla všemí vyšetřeními od kolonoskopice sono žalůdek a taky polykaní hadíčky beru taky helicit 20mg vždy rano na lačno byla jsem už jí u lečitele,,měla jsem anafylaticky šok na pn, v 39létech špatně reagují na léky musím velice opatrně a taky semí stané že třeba jí z obyčejného brufenu oteču třžeba když jsem nachlazena jinak neberu žadné analgetika,,takže rano beru lokren pulku 0.5m zyrtex helicít když jsem ok a nyní prednison 10mg, a neurol 5mg..děkují za odpovědˇa radu s pozdravém hézkeho dne jana svobodova ostrava zabřeh..

Janicko ahojky
zkuste ty taky mudr Jonáše…Joalis…mě pomohly za pár dnu…ale neobj z netu…dojdete si na měření…vyšetření… tam vám naředí kapky dle výsledků..
Já tomu nevěřila a jsem čistá.. to je super!! držím palce.. vím jak vám je :zed:

wsmoulinka  05.03.16 20:51
kopřivka

Lidi doktoři nic nevyresi.. už jsem to taky zjistila…musíme samy najít alergen…bohužel.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu