Chřipka - diskuze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elvis  11.11.09 10:30
Koho aktuálně skolila chřipka

Ahoj,

diskuse pro všechny aktuálně nemocné. :-/ :-( Jak jste na tom, jak léčíte apod.?

Už druhý den ležím s teplotou (zrovna 39°C), léčím jen Paralenem, zeleným čajem s medem a citronem… A hodně ovoce. U doktora jsem nebyl, doufám, že nemám tu prasečí :-(

Co pomáhá vám?

Reakce:

Elvis  11.11.09 14:18

Tak ještě mi někdo doporučil Echinaceové kapky na posílení imunity, užíval nebo užívá je tu někdo?

Elinka  17.11.09 07:52
Chřipka

Mě už naštěstí několik let neskolila- pravidelné otužování- každej den ledová sprcha, občas sauna, vitamíny. Ale echinaceové kapky jsem brala a pomáhaly

Elvis  17.11.09 20:25
Elinka píše:
Mě už naštěstí několik let neskolila- pravidelné otužování- každej den ledová sprcha, občas sauna, vitamíny. Ale echinaceové kapky jsem brala a pomáhaly

Díky, už jsem se jí zbavil. Ale Echinaceové kapky zakoupím pro prevenci a jistotu 8-)

Adam  22.11.09 09:03
Imunita

No podle mě je důležité posilovat imunitu a otužovat. Taky sport by se neměl zanedbávat. Ale pozor: bezprostředně po nějakém sportovním výkonu (i když se jedná „pouze“ o rekreační aktivitu) máte několik hodin větší riziko nákazy! Proto se po tělocviku/běhu/po­silovně/kole vyhýbejte zachrchlaným tramvajím apod.

Anonymní  09.09.10 09:41
Prevence

chřipce je asi nejlepší předejít, kromě už zmíněných věcí bereme u nás v rodině Preventan, i děti (milují toho medvěda z reklamy)

Sona1991
15 příspěvků 16.12.14 15:52
Imunita

Při takové teplotě užívám parale, ležím, snažím se spát, pít hodně čaj a ještě k tomu užívám echinaceové kapky, ale ty už od jisté doby užívám už i jako prevenci, ať mám silnější imunitu

lukasspoklicky
10 příspěvků 19.03.15 12:36

Dobrý den, hodně pít a potit se je základ. :)

Váš příspěvek