Když žena miluje homosexuála

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

flowers
2 příspěvky 08.05.12 22:15
když žena miluje homosexuála

Mám kamarádku, která se zamilovala do mladšího kluka, z něhož se posléze vyklubal gay. Ona to přijala, ale dále se scházejí a on je prý její dobrá kámoška, i když ona potají stále doufá, že by se mohl chovat jako muž a ji brát jako ženu. Prosím poraďte, jak jí říci, že tímto vztahem pouze ztrácí čas (je jí 34 let a touží po rodině), když navíc je obklopená dalšími dvěma ženami 35 a 38 let - obě bez chlapa. Scházejí se spolu - tyto 3 ženy, jejich kámoš gay se svým přítelem a někdy kamoška důchodkyně. Jejich společenství mi připadá naprosto patologické, navíc moji kamarádku deptá, ale nechce je prý ztratit.Pořád to chce se mnou řešit a probírat a já už jsem z toho unavená. Co vy byste jí řekli. díky

Reakce:

mjjk
2 příspěvky 14.06.12 18:42
jak jí říci...

Jsi z toho unavená, tak bys jí to měla i říct. Kdybych byla na tvém místě, a chtěla po mně radu, řekla bych jí to, cos jí řekla ty. Že ztrácí čas, pokud chce mít rodinu a děti. Jednou, dvakrát. Pak bych jí řekla, že jsem na to názor nezměnila a že už můj názor zná. Probírat a řešit to stále dokola by byla ztráta času i pro mne. Nenechat se druhým vyčerpávat, to je trochu umění, ale jinak to nejde. Nauč se to. Mimochodem, jsi jí věkově blízko nebo jsi jedna z nich, co se scházejí? ;)

Váš příspěvek