Kdy zaberou Ad?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lola 123  03.05.15 17:45
Kdy zaberou Ad?

Dobrý den, trpím úzkostnou poruchou a už jsem celkem ok.Beru Ad Tianeptin(coaxil) a jeden z mých příznaků úzkost. poruchy bylo, že mi brněly ruce.Jak jsem začla ad brát tak mi to brnění zmizelo, ale teď se mi opět objevilo a ještě mě brní nohy a trošku občas i obličej. Ale jinak psychicky jsem ok. Nestalo se vám to, že by třeba by Ad zabraly jen na 70%?.Beru hořčík,lecitin.Je to docela nepříjemné. Tyhle ad co beru jsou jedny z nejslabších ad. Ještě jsem se chtěla zeptat jestly tyhle ad někdo berete a jestly někdo berete Citalec či Sertralin? Doktorka mi říkala, že kdyby mi tyhle nesedly tak by mi předepsala jedny z těhle. Děkuji moc za odpovědi…

Reakce:

Lucrezia
338 příspěvků 03.05.15 17:57
Coaxil

Docela se divím, že jsi dostala tento lék, který není zrovna lékem první volby u úzkostných poruch. Častěji se začíná právě citalopramem nebo Sertralinem…
Také si nemyslím, že Coaxil by byl nejslabší AD, kolik toho bereš? Bere se tuším 3× denně, aby se zachovala hladina. Rychle se metabolizuje.
Jak dlouho to bereš? To je důležitá informace, protože některé nežádoucí účinky se objevují jen první dva tři týdny, a pak pominou. Co na to doktor? Ví o tom co ti to dělá?

lola 123  03.05.15 18:24

Beru ho skoro měsíc 3× denně. Jako zachránil mě logické myšlení, ale po fyzické stránce vůbec nic. Myslím si též, že to nebyla dobrá volba ten tianeptin. Brní mě ruce, nohy a trochu tvář. Je to děs. Doktorka říkala, že asi ten Sertralin.

lola 123  03.05.15 18:27

Jo ví jen o rukách a to jsem brala 2× denně a řekla mě ať to navýším na 3.No a nic. A ještě se mě přidaly ty nohy atd. A že jsou nejslabší mi řekla taky ona.Tak nevím co si mám myslet..

Lucrezia
338 příspěvků 03.05.15 21:18

Tak asi bude fajn to změnit, takhle se dlouhodobě nedá moc fungovat…
Co znamená, že ti zachránil logické myšlení?

lola 123  04.05.15 19:00

Že celkem reálně uvažuju. Nenamlouvám si nesmysly a tolik se všeho nebojím. Dnes mi to bylo změněno na citalec.Tak se jen modlím jestly zaberou. Pevně v to doufám. Nemáte s ním někdo zkušenost?

peterja620
29 příspěvků 05.05.15 22:43

Vím, že chemie rozhází v těle co se dá a tělo pak neví jak se napravit. Tím neradím vysadit léky, ale je třeba se zamyslet nad řešením i jinými produkty než jsou chemické a uvidíte, že se Vám začne vše rychle zlepšovat. Ale kupujte pouze produkty, které mají Certifikát statního zdravotního ústavu Praha. Chcete vidět 7 minutové video jak si vyčistit krev od virů, plísní, kyseliny močové, cholesterolu a začít se cítit lépe, když to uděláte? Chcete si výrazně posílit imunitní systém a nechat tělo aby se vypořádalo s problémy. Vše funguje, věřte a na sobě pocítíte. Velice podrobně Vás s tím seznámím i zašlu to krátké video čištění krve. Napište mi na mail peterjabb@ema­il.cz a až si vše prostudujete bude na Vás zda využijete produkty, které Vám doporučím. Hezký večer.

jummy
10 příspěvků 06.05.15 16:53

Tomu bych moc nevěřila, že pomáhá.

peterja620
29 příspěvků 06.05.15 18:19
jummy

Jummy tak mi napište na mail, nebo kdokoli chce, a já Vám zašlu 7 minutové video, ale ne moje ale nezávislé americké laboratoře. Vy totiž vůbec nevíte úžasné výsledky, těchto produktů o kterých víme již my a mimo jiné i mnoho zkušeností lékařů, kteří se zabývají alternativní medicínou. Víte že se bude v Lázních Bohdaeč stavět klinika, kde se budou onkologičtí pacienti léčit přírodními produkty, protože je to ověřené Víte co prohlásil ředitel královehradecké nemocnice v televizi Prima? Že na některé nemoci již antibiotika nezabírají a představte si, že tyto přírodní ano.. Čemu chcete věřit když to nevyzkoušíte na svůj zdravotní problém, nebo někoho v rodině. Nejraději mám takové lidi, kteří nevěří, ale proč nevěříte? Vzkoušela jste. Vždyď ani nevíte o co jde. Víte co znamená mít produkt s 98% betaglukanů. Přečtěte si o betaglukanech na internetu. Jsou tam stovky článků. A víte že ty betaglukany požírají zmutované /rakovinové/ buňky, a jsou to přírodní produkty. Nemůže se tím nikdo předávkovat. Lidi vůbec nevíte co odmítáte. Paní měla jít na operaci rakoviny štítné žlázy. Představte si, že po dvou měsících léčení přírodními produkty již rakovinu nemá. Další rakovinový nález v prsu 3 cm velký. Po měsíci o 1 cm zmenšení, to je teď nejnovější. A opět jenom přírodními produkty. Bezapomínejte, že východní medicína léčí pouze přírodními produkty a za 4.000 lte vědí jak na různé nemoci. My tu chemickou máme 200 let. Vím, že nebudete věřit, ale je to tak. Nepřeju nikomu nic zlého, ale až by měl někdo někdy rakovinu čehokoli začněte hned s příroními produkty. Ale je třeba se zajímat které a v jakém množství. Přeji hezký den ve zdraví.

Velvet
4 příspěvky 17.01.16 14:21
Coaxil

Zabral vám Coaxil někomu na úzkostnou poruchu?

Váš příspěvek