Kawasakiho nemoc a léky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andrea k  15.08.11 09:59
kawasakiho nemoc

Dobry den,me dceri Adriance zjistily ve 4mesicich,ze ma kawasakiho,lecba samozrejme zabrala.Dnes uz ji je 5let,stale chodime na kontroly,ale jsme bez vsech leku.Mely jsme problem s osetrujicim lekarem a byly jsme nuceni prejit k jinemu.Tehdejsi lekar nam vzdy rikal,ze budeme stale na praskach.Tak na jednu stranu je mi divne,ze uz je nemame.Moje maminka se stale pta znamych lekaru co na to rikaji a maji jiny nazor tak se chci zeptat na vas.Predem dekuji andrea

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 16.08.11 16:54

zdravím, myslím, že vysvětlovat vám co to kawasaki vůbec je zbytečné, páč už asi víte oč běží. můj názor je takový, pokud nechcete aby jí někde něco blblo jakožto vaskulitida což je problém s cévama je asi lepší ty pilule baštit! samo jde i dát imunoglobulin nebo podávat antiagregační dáv­ky…

andrea k  16.08.11 17:37

ja si to myslim celou dobu a kdyz chodime na kontrolu na echo kazdy pul rok vzdy tam neco je ve tvaru kulicky presne na tom samem miste kde se arterie rozsirila,ale nikdo nevi co to je,Nevim co si mam o tom myslet a kdyz jsem shanela jineho lekare ktery by nas prevzal tak nikdo nechtel

Dr.House
622 příspěvků 16.08.11 18:45

opravdu?.......a odkud že jste to říkala že jste?
na té arterii se dělají aneurysmata - divné na tom, je, jak je možné že i jiný lékař nezdiagnostikuje co to vůbec je. na echu to musí být vidět a pokud ne, ověří si to na angiografii - smím vědět na které artérii je ten patologický nález?(nemusíte mi hledat jak ti je odborně - já už si to domyslím)

andrea k  16.08.11 18:59

jsme z ceske lipy a na angiografii jsme jeste nebyly,nas osetrujici lekar na tom echu to zkousel hazet do barvy nebo jak se tomu rika a nehazi to zadnou barvu,ale na echu to vidim i ja.Muzu se zeptat odkud jste moc diky

Bábina
1450 příspěvků 16.08.11 19:00
Kawasakiho nemoc

Mohu se vmísit do hovoru?Andreo,pro­sím věřte mu.Je to opravdu doktor a velice dobrý.A pokud chcete děcku pomoct,držte se jeho rad.Dám za jeho diagnostiku ruku do ohně.A za jeho pomoc vsadí krk.

Dr.House
622 příspěvků 16.08.11 19:07

já vám klidně napíšu odkud jsem ,ale né takle veřejně - víte jak, jsem tu už dost dlouho a nerad bych …znáte to…takže když se tu zaregistrujete a uděláte si tu profil, tak si můžem napsat přes soukromé zprávy, já takto nemohu a nechci psát o tom kdo jsem nebo odkud jsem a kde dělám…

andrea k  16.08.11 19:08

diky za radu,ja jsem z toho na nervy jiz dele,ale nemam to s kym jinym konzultovat.Vy s nim mate nejake zkusenosti a s cim jestly se muzu zeptat?

Dr.House
622 příspěvků 16.08.11 19:11

jsem lékař a jak řikám, vše jsem ochotný s váma konzultovat…a co se týká zkušeností tak těch je spousty a o to víc, když to jsou věci které jiní neumí zdiagnostikovat…

andrea k  16.08.11 19:18

bohuzel se mi nedari zaregistrovat muzete se mnou komunikovat primo pres email napisi vam ho

Bábina
1450 příspěvků 17.08.11 14:32
pro andreu

Teď už se Vám registrace určitě povede.Byly potíže se stránkami.Mně taky všechno spadlo.A obnovilo se to až na upozornění.To se někdy stane.A doktorovi důvěřujte.Neříkám to proto,že je můj přítel ,nebo lépe kamarád,ale proto že já mu jako alternativec,dů­věřuji opravdu na slovo,co se týká práce.Bábina osobně

andy1979
8 příspěvků 17.08.11 16:52

tak moc dekuji uz se mi povedlo se zaregistrovat,jsem na to vse zvedava nejhorsi je ze ja si to taky myslela,ale muzete si dupnout u doktoru?Po me zkusenosti to moc nejde

andy1979
8 příspěvků 19.08.11 08:09

Dobry den nevite co je s doktorem?Od stredy se jiz neozval a byly jsme domluveny dekuji

legor  10.09.11 08:54
Doktor

Lékař, který napíše: né takle místo: ne takhle musí být opravdu něco! Ostříhat nehty…možná.

Bábina
1450 příspěvků 10.09.11 17:05
odpověď pro legor

Nemyslíte,že asi zadavatelce se doktor ozval na soukromou sránku? Napsal jí co a jak v soukromí.Co vy jste tu ukázal?Nevíte a napadáte?Taky umění.Nebo ani o soukromých stránkách nemáte tušení?Pak se omlouvám.Ale já vždy si nejdříve zjistím,je li možná jiná varianta,než se do někoho pustím.

Dr.House
622 příspěvků 11.09.11 09:09

pane Magore..éé..tedy Legore, na co tu držkujete? s paní jsem se přesunul na soukromou stránku, pro její intimnosti a lepší komunikaci…takže příště až zas nebudete vědět co s nudou a trapností, nelezte sem!..na to tu nemá nikdo čas a na takový jako jste tu vy…už vůbec ne…přijdte s něčím originální…třeba přispět něčím rozumným, ale už podle toho nicku vám bůh toho rozumu moc nepřidělil…no­jo..každý podle zásluh…
A bábině jako vždy velko lepé dík za snahu zastat se mě…a přijít s variantou…

gimulka
3 příspěvky 28.05.14 12:56

Dobrý den, synovi diagnostikovali Kaw. nemoc loni v srpnu, neměl ještě ani dva roky. Byl přeléčen imunoglobulinem, na srdíčku neměl žádné změny. Prý to podchytili včas a neměl žádné následky. Teď budeme chodit jednou ročně na kontroly. četla jsem na facebookových stránkách této nemoci příběhy, kde popisují jak se nemoc vrací. Mě řekli, že už se to nemůže vrátit, ale teď mám strach. Syn žádné léky nebere, nemá ani žádná omezení jak třeba píšou ty američanky, že děti nesmí sportovat, mají různé diety a tak… Doufám, že už se ta nemoc nikdy nevrátí!!!
@andy1979

andy1979
8 příspěvků 29.05.14 11:25
kawasakiho nemoc

Dobry den, take doufam, ze se nam jiz nevrati, ale vim, ze se vraci. Dceri je jiz 8let a v ramci moznosti jsme tak nejak v pohode.Jsme take v peci kardiologa, ale sleduji dceru asi jen na oko jelikoz cokoliv najdou se do papiru nepise, tak doufam, ze mate o dost lepsi zkusenosti nez-li ja? Pokud chcete muzeme si psat i soukrome p. gimulka

gimulka
3 příspěvky 29.05.14 11:38

Andy mám mejl lucie_kra@sez­nam.cz :-)

andy1979
8 příspěvků 04.06.14 14:41
kawasakiho nemoc

Tady je muj andreakuci@sez­nam.cz :)

berci  13.09.14 20:41
prosim

Dobry vecer prosim o radu nekoho kdo nma stouto nemoci skusenost moji neteri zjistili pred pul rokem kawasakiho nemoc a lekari v olomouci si sni nevi radi prosim kontaktuj te me na tento mejl nebo na telefonu 732655674 noji neteri je 7 let a chtel bych od nekoho pomoc prosim

andy1979
8 příspěvků 16.09.14 08:58
kawasakiho nemoc

Dobry den, me dceri ji zjistily asi ve 4mesicich a dnes ji je 8let. Jestly chcete a mate zajem muzete mi psat soukrome.

andy1979
8 příspěvků 16.09.14 08:59
kawasakiho nemoc

Gimulko, tak jak jste na tom?

gimulka
3 příspěvky 16.09.14 09:06

Ahoj, Lukášek už je v pohodě, nemocný byl loni v srpnu a od té doby v pohodě…na kontrolu se srdíčkem jdeme v lednu.

Miloslava1980  01.11.14 22:15

Dobrý den, můj syn prodělal Kawasakiho nemoc v loni v lednu, bylo mu necelých 7 let. Každý 3 měsíce jezdíme do Prahy-Motol na kardio. Výdutě nemá, ale rozšířila se mu céva. Užívá denně Anopyrin. Sportovně omezován. Ráda bych se s někým spojila přes e-mail a vyměnila zkušenosti.
m. slavikova@tis­cali.cz

Miloslava1980  01.11.14 22:23
@Miloslava1980 píše:
Dobrý den, můj syn prodělal Kawasakiho nemoc letos v lednu, bylo mu necelých 7 let. Každý 3 měsíce jezdíme do Prahy-Motol na kardio. Výdutě nemá, ale rozšířila se mu céva. Užívá denně Anopyrin. Sportovně omezován. Ráda bych se s někým spojila přes e-mail a vyměnila zkušenosti.
m. slavikova@tis­cali.cz
 Váš příspěvek