Kašel s bolestí hrudníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pepik_Zacek  25.03.13 22:59
Kašel se bolesti hrudník

Dobrý den, nevím co s tím mám dělat? Už mi věčné skoro týden tak kašel se bolesti v hrudník.. Nějaký potíže? Jaky léku či kapky mám vzít? Pište mi mailem. Děkuji.

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 07.04.13 10:24

Ihned dám vědět Českým úřadům, že slovo věčné = skoro týden…

Máte velký, suchý a dráždivý kašel předpokládám, ta bolest pokud zakašlete je od toho, že průdušky produkují hlen, suchý a stálý kašel ty průdušky „rozhýbe“ a bolí to.
Každopádně zajděte k obvodnímu lékaři, že máte chřipku, nechte si napsat Stoptussin a nějaký expektoranc (to jsou léky na vykašlávání)..

dadinka387  21.04.13 15:48
je to rakovina plic

Dobry den chtela jsem se zeptat pred dvema mesici odvezli meho bratra zachrankou do nemocnice s podezrenim na težky zapal plic je tam do dnes tahaji mu vodu z plic uz nekolik krat hrozne zhubl a ted uz ani nechodi a nechce nam nic rict bojim se že je to važne. dycha už jen s kyslikem dekuji za jakoukoli odpoved

Dr.House
622 příspěvků 22.04.13 09:18

A vaše otázka zní jak?

Klarisa00  19.02.15 09:13

Na průdušky je nej psí sádlo od dr. weisse. Vždy, když to na někoho doma příjde, udělám zábal, nechám půosbit a ten vše vyřeší! Doporučuji

Váš příspěvek