Kašel, brkání ,občas zvracení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petr.Kotrba  06.12.13 10:09
Kašel, brkání,občas zvracení

Dobrý den
Byl jsem na operací s prasklou plící a asi půl roku potom jsem měl potyčku s el. proudem.
Už asi rok a půl Kašlu nebo odbrkávám a při dýchání mám jakoby ucpaný nos (při dýchání se težko nadechuju a je to trohu hlasitější občas lehký pískot). Celý den kašlám a když ne tak si odbrkávám ( při jídle jen odbkávám). Občas se pozvracím nebo mi je na zvracení, Křeč hrudi, nebo křeč krku (Ztuhlý, jakoby svaly byly napnuté)

Byl jsem na ORL, Krčním, plicním, prohlídkách od praktického, Krev, Magnetická rezonance (Deformace v pravé časti krku. Doktor mi řekl že je to v pořádku), Polykání kontrastní látky (na základě jsem šel na krční), Kamerka do krku se mi nepovedla asi pujdu znova.
Nejčastěji tyto stavy mám ve společnosti

Pomáhá mi na to 3 Sklenky vína, žvýkačky Airways Extrem, (restauraci jsem prakticky se zaseklým krkem, pocitem na zvracením, žvýkačku v puse a klopim víno a nic si na jídlo neobjednávám)

Nevím jestli to něco je: Mám sedavou práci, Spávám 1:00 - 8: 30, Kouří 1-3 cigarety denně, Byl jsem podvyživený za poslední 3 roky jsem přibral 25 kg.

Doktor uvažuje že to je buď alergie, Něco se žaludkem, Psychika

Reakce:

Petr.Kotrba  06.12.13 10:12
Otázka

Nevíte co by to mohlo být? Popř jak si můžu pomoct bez lékařů? (jsem v okrese kde jsou na velmi špatné úrovni)

Děkuji

Váš příspěvek