Kapavka nebo Kvasinky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

delikin  05.12.13 16:19
Kapavka nebo Kvasinky?

Dobrý den, jsem po operaci nohy(nasazen zevní fixátor) a beru již 3tí antibiotika po sobě kvůli hnisání ran na noze.. po poslendích antibiotikách (zinnat) se mi objevil výtok z močové trubice. mel jsem taktéž nechráněný pohl. styk s přítelkyní ale ta žádně příznaky nemá a tvrdí mi že mě nepodvedla tudiž neívm kde bych se kapavkou nakazil..byl sem poslán na dermatovenero­logickou ambulanci na vyšetření ale výsledky budou bůh ví kdy proto se ptám zde zdali by jste mi nemohli poradit nebo utěšit. jsem totálně na nervy…

Reakce:

suruku  29.12.13 23:16

Ahoj, nevím, jestli už máš výsledky, asi jo, je to už víc jak tři týdny. Ale podle mě jsi nakažený být nemusel.Taky jsem měl kdysi výtok a i pálení a vyšetření ukázalo pouze nachlazení. Není třeba se do předu moc stresovat. Já mám jiný problém se svěděním třísel a šourku a zatím žádné masti a léky nezabírají, ani kortikoidní Belogent, tak nevím, Je to až velmi řezavá bolest v oblasti šourku a trvá už téměř rok. Nemá někdo zkušenosti??Já zatím neznám ani diagnózu. Zaslechl jsem doktorku, jak říkala něco jako ekzem, dokonce možná plísňový ekzém. Ale prý se ode mě nikdo nakazit nemůže, takže se ve mně možná probudila nějaká alergie, sám nevím…Suruku

PoradceProZdravi
9 příspěvků 30.12.13 20:11

Delikine zachovej klid, normálně se ti přemnožily plísně po antibiotikách. Tím, že ti pooperační rána hnisá je jasný, že máš imunitu nic moc, tudíž si mirkoorganismy ve tvém těle dělají co chtějí. Kdyžtak napiš:info@chci­seuzdravit.cz. Pokud bys nebyl zdaleka můžu tě projet biorezonanční diagnostikou.

Váš příspěvek