Kam na golf?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bonparka_88
9 příspěvků 17.10.12 18:10
Kam na golf?

Zdravím všechny. Chtěly bychom s kamarádkou začít hrát golf. Chtěla jsem se zeptat, jestli by mi někdo poradit, kde je nejlepší jít v okolí Brna. Nebo kde se dá hrát třeba i přes zimu. Děkuji za rady :-)

Reakce:

Vlasticka25
3 příspěvky 17.03.13 12:10
golf Kaskada

Ahoj. Taky jsem kdysi řešila tuto otázku a pak mi byl doporučen golf Kaskáda, asi 9 km za Brnem. Je to tam naprostě luxusní. Člověk se tam uplně odreaguje, krásná příroda, hlavně klídek :). Navíc pro začátečníky tam jsou i trenéři, které jsme si také najali ze začátku. Jezdila jsem tam s přítelem i na víkendy a vždycky jsme si to parádně užili. Takže můžu jen doporučit. ;)

bubittka_2  27.06.13 10:36

Kaskádu znám taky, měla jsem tam svatbu :) Jinak golf jsem tam hrála asi 3×, moc mě to teda nechytlo, ale prostředí je tam hezké. Manžel hraje pravidelně, takže je tam teď celkem často. Kvůli němu jsme tam měli i svatbu. Přímo tam jsme se i seznámili. Firma, kde jsem dřív pracovala tam měla konferenci a byli jsme tam z více poboček a nějak mezi náma přeskočila jiskra a za dva roky potom tam byla svatba :)

Pavlína56789  28.06.13 16:35

Bubittka2: Páni, tomu říkám osudové setkání :) Věřím, že svatba musela být nádherná, Kaskádu znám velmi dobře, jezdím tam s přítelem hrát, takže vím, jaké to tam je krásné, hlavně v létě. Upřímně musím říct, že ti trochu závidím, také bych se tam jednou chtěla vdát, ale ten můj mě zatím o ruku ani nepožádal :(

bubittka_2  01.07.13 10:16

No já to popravdě nečekala, bylo to pěkné překvápko, ale neváhala jsem a samozřejmě, že jsem řekla ano.No setkání to bylo zajímavé…byla jsem po rozchodu s přítelem po skoro 6-letém vztahu a řekla jsem si, že pěkně dlouho s nikým být nechci, protože bývalý mě snad celou dobu podváděl, ale to jsem se dozvěděla až před rozchodem, jinak bych s ním čas rozhodně neztrácela. A manžel byl strašně vtipný, ani ne můj typ, ale normálně mě ukecal a do měsíce jsem spolu už prakticky bydleli :)
Mě by to ani nenapadlo, tam dělat svatbu, ale přišel na to on, že by to bylo super stvrdit náš vztah manželským slibem přímo na kaskádě

Kamilka_ka  11.07.13 13:35

Bubittka2: Musím říct, že když jsem si přečetla začátek tvého příspěvku, tak jsem se zděsila a říkám si, jak s někým takovým mohla být? Až pak jsem to dočetla dál. Chlapi jsou v tomhle zrádný, taky mám zkušenost s jedním takovým, člověk si pořád říká, že kdyby se něco dělo, tak si toho přeci všimne, ale prd, nevšimla jsem si ničeho. Akorát, že já jsem typ, který potřebuje dostat hodně ran, než se konečně zvedne. Vždycky jsem mu skočila na ty smutný oči a omluvný řeči, až když mě podvedl s mou kamarádkou, tak jsem se probrala :/ trvalo dlouho, než jsem se dala do kupy, ale teď jsem neskutečně šťastná, tak si říkám, že to za to stálo. Navíc jsem se jen tak mimochodem, když jsme byli s přítelem opět na golfu, zmínila, že jedna známá (jakože ty :D ) měla tady na kaskádě svatbu a že to prý bylo nádherné, tak třeba ho to trkne :D

bubittka_2  16.07.13 09:16

@Kamilka_ka no tak uvidíš, třeba to dobře dopadne :)Ale tak i bez svatby to může klapat :)Znám pár, který se rozvedl po třech měsících od svatby, takže ani ta svatba ten vztah nezachrání, když to neklape. A vy jezdíte na golf nějak často? A jak ti to jde? Já jsem na to dost nemehlo, přítel - teda teď už manžel mě pořád přemlouvá, ať to ještě zkusím, že mě to třeba bude bavit a budem spolu trávit víc času. Spíš si myslím, že to říká z toho důvodu, abych mu nevyčítala, že se na víkend sbalí a vůbec ho nevidím :)Je fakt, že se o tom před ním občas zmíním, ale to mě většinou naštve ještě něčím jiným

Kamilka_ka  22.07.13 23:09

No, my jezdíme minimálně jednou týdně si zahrát, je to pro nás takový relax, že dokážeme oba vypnout. O tom, jak mi to jde bych tu mohla psát hodiny :D Určitě bych neřekla, že jsem nějaký mistr nebo že mi to jde nějak extra, ale aspoň už jim tam nezrývám trávník jako na začátku :D My tam jezdíme hlavně přes týden v poslední době, protože o víkend tam bývají různé svatby a celkově je tam docela dost lidí. Jinak si nemyslím, že to tvůj muž myslí nějak jako záminku, aby tě do toho uvrhnul, jasně, známe muže, potřebují mít tak nějak ospravedlnění, proč víkend netráví doma, na druhou stranu ze své zkušenosti vím, že když člověk golfu propadne, je to jako droga, ať už ti to jde nebo ne, prostě chceš hrát :D

Váš příspěvek