Jizvy po akné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Reinrag
1 příspěvek 21.08.10 13:43
Jizvy po akne.

Poradte prosim,jak se uplne zbavit jizev po akne.Chci mit opet hezkou plet bez make-up

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 23.08.10 21:11

plastická chirurgie???

Dr.House
622 příspěvků 23.08.10 21:23

ooo.. a nebo třeba té hlíny co se říká make-up si dát trochu víc na obličej…nevim…co se svede okolo etického vzhledu…ale maskování jizvy je učiné..

jsou i jiné způsoby jak bejt hezčí…

Michaela16
30 příspěvků 23.08.10 22:59
Pro Reinrag

Třeba duší a srdcem, že ano?
Ale já bych Vám spíše poradila, abyste se obrátil na nějakou kliniku estetické medicíny a zkonzultoval to tam. Určitě Vám kvalitně poradí a udělají, co půjde.

Bábina
1450 příspěvků 03.09.10 13:04
Jizvy po akné

Dejte prosím na jejich rady,ale nejprve se obraťte na dobrý kosmetický salon.Tady Vám s kosmetikou těžko pomůžeme,ale asi nejjistější se laserové broušení kůže.Můžete zatím zkusit zjemnit pleť buď maskou z vařené rýže,Rýži romixovat s mlékem na kašičku.Ale pokud si zakládáte na opálené pleti ,pozor,maska bělí.Nebo napářkou nad čajem z mochny husí.Asi 10 min denně.čej běžně lžíci zalít půlitrem horké vody a narařovat joko když si léčíte třeba rýmu.Pleť to jizev nezbaví ale troch ji to vyhladí.A ten kosmeťák Vám určitě doporučí další vhodné postupy.Napařovací čaj lze použít 3X,pak uvařit nový.

RazítkoO  16.08.12 21:33
Jizvy po akné

Také mám problém s jizvičkami po akné, ale laserové broušení pleti mě tak trochu děsí (aby to nebylo horší než to je.. :) )Radši bych dala na babské rady, ale bohužel „rýžová kašička od Bábinky“ nezabírá. Zkusila bych to ještě přes lékárnu- nemáte někdo, prosím zkušenosti s krémem Scar Heal? (Není úplně nejlevnější, ale na stránkách http://www.scarheal.cz/ na mě docela zapůsobil.)

Bábina
1450 příspěvků 16.08.12 21:55

Tady Vám asi nikdo na jiné stránky nebude reagovat. Odporuje to pravidlům. Ale určitě s výrobkem bude mít zkušenost nějaká kosmetička. A možná, že by pokud jizvy nejsou hluboké stačilo jenom laserové ozařání. A ne rovnou broušení. Ale to chce opravdu koemetický salon, Za zeptání nic nedáte. A nebo udělajte dotaz na stánkách kde jste výrobek našla. Pokud se kouknete tak mimo naše dopisování nabízí odstranění jizev nějaká reklama. Klikněte a zadejte dotaz.

RazítkoO  16.08.12 22:39

No vidíte, reklamy pod námi jsem si vůbec nevšimla. Děkuji za rady, poptám se na stránkách, případně stejně skončím u odborníka.

Bábina
1450 příspěvků 17.08.12 10:00

Myslím, že odborník dermatolog, nebo kosmetický salon Vám pomůže lépe nežli bylinky. Bylinky sice pomohou, ale je to na moc dlouho u takovýchto případů. Ještě můžete zkusit obklady ze svízele, ale zase, je to na dlouho.

Ajnaah
1 příspěvek 24.04.13 17:54

Má máma vždy říká, že jizvy do svatby zmizí. Tak jen abych se vdala :D

katerinaspichalova
9 příspěvků 20.03.15 17:00
re

Mě samotné na léčbu akné zabral skinoren.

Váš příspěvek