Jedná se o infarkt?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Teriseck  24.12.12 08:54
Jedna se o infarkt?

Zdravim, potrebuji nutne radu. Prosim. Moje mamka(43let) trpi nizkym tlakem. Pred dvema dni se rozcilila tak, ze omdlela, spadla na zem. V bezvedomi byla asi 20 vterin. Pote ji bolelo na hrudi a byla unavena. Druhy den byla o. k. Ale nyni 3. den ma bolesti zad-bolest ji cestuje po ruznych mistech zad. Pry to boli, jako skripnuty nerv. Je mozne, ze se jedna o infarkt a je to vazne? Prosim poradte.

Reakce:

Dalibor7
213 příspěvků 25.12.12 18:28

Podle mích zkušeností a to jak popisujete bolesti v zádech, mohl by to být skřípnutý nerv srdce, což se stává docela často, ale něco se mi nezdá, píšete, že jí bolest cestuje po zádech, ale pokud by to byl skříplí nerv srdce, bolelo by jí to někde mezi lopatkami a píchalo by to při hlubokém nádechu a celkově v hrudníku, pokud Vás o tom zajímá víc, napište mi do soukromé schránky.

Dr.House
622 příspěvků 16.04.13 14:02

Zase skřípnutý nervík? Dalibore..znáte i jinou diagnosu než skřípnutý nerv? :lol:

Dalibor7
213 příspěvků 16.04.13 14:15
Dalibor7

Ono je to tak, že v těchto případech to je vždy stejné a zatím jsem se nezmýlil. Tyto věci řeším docela často, tak vím co říkám.

Váš příspěvek