Je to zánět ledvin?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andrea1103
1 příspěvek 17.03.12 11:42
Je to zánět ledvin?

Ahoj, mám dotaz. Měla jsem zánět močového měchýře a poslední dva dny už je to bez příznaků, přechodila jsem ho bez léků. Ale teď po dvou dnech jsem dostala horečku, zimnici, nucení na zvracení, svalová slabost, hlava a záda ( v obl. ledvin ) mě bolí. Je možné, že to má něco společného se zánětem ledvin - i když příznaky zámětu močáku ( neustále močení, bolesti v podbřišku atd. ) už vymizely před dvěma dny? Nebo je spíš pravděpodobné, že mě schvátila prostě jenom chřipka? To by bylo příjemnější :-) Moc děkuju. Andrea

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 24.03.12 21:09

neléčená cystitida je zlo. samozřemě že může dojít až k zánětu ledvin, ve vašem případě ale asi ne a stále máte jen tu cystitidu. proto si dojěte k obvodnímu lékaři či urologovi na vyšetření a předpsání ATB.

Snížek  29.03.12 17:23
záněty

Budu se asi opakovat, ale ideální prevence takových zánětlivých onemocnění je za pomoci systémové enzymoterapie. Každopádně pokud Vám doktor nasadí ATB, urychlíte celý proces a tím i léčbu za pomoci enzymů. Doporučil bych Wobenzym nebo Phlogenzym.

mracek78  04.11.12 11:29

Dobrý den,
měla jsem zánět močových cest,,brala jsem antibiotika..na­konec to stejně přešlo do zánět ledvin, takže další silněší a účinnější antibiotka.Dnes jsem je dobrala…Pravdou je, že ceková slabost už pominula, horečky už se také nevyskytují, stejně tak ani zimnice, ale stále se dobře necítím a tlak v zádech cítím stále a někdy i dost palčivou bolest. Záda jsou skoro neustále v teple, opravdu dělám maximum.Je normální, že mám stále „bolesti“ (nejsou až tak akutní, doslova se zase nesvíjím, ale..)?? Děkuji za info, k lékaři ale stejně poběžím, to je jasné…Petra.

Váš příspěvek