Je možné otěhotnět po samovolném potratu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barbora79  16.07.14 11:02
Je možné otěhotnět po samovolném potratu

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je možnost otěhotnět měsic po samovolném potratu. Brala jsem kyselinu listovou do mého plodného období. Týden před měsičkama mě začal polet pohlavní styk. Když se mi se spožděním objevila menstruace, dva dny byla celkem slabá a další 4 dny jsem jen špiňila. Den po skončení mi bylo od rána do večera nevolno od žaludku. Chvílema mi bylo na zvracení a chvílema mě i rozbolela hlava. Může to znamenat, že jsem v tom?

Reakce:

Pimpula  16.07.14 12:09
Rada

Ahoj Baru, já Ti asi neporadím, ale mám jedny vyzkoušený stránky, kde buď vždycky najdu odpověď ve článcích nebo se tam dá myslím i někoho zeptat, člověk nemusí hned lítat k doktorovi. Jsou to tehotenstvion­line.cz…tak vyzkoušej:-)

Barbora79  16.07.14 15:55

Ahoj, děkuji :) vyzkouším

Desiinkaa188  21.11.14 16:42
nedarizr nam to

Ahoj potřebovala bych poradit byla jsem v kvetnu na potratu ale ted s pritelem se snazime o miminko a nejak nam to nevichazi nevim jesli je to v poradku ale doktor rikla ze sem v poradku neni nejaka rada jak otehotnet dekuju denisa :(

kackaa.j  19.02.16 21:56

Možné to je, ale dala bych nějakou dobu tělu šanci se zotavit. A doplnila o doplňky stravy, já jsem brala femibion a super. Pak se uvidí, ale měl by pomoci otěhotnět a děťátko donosit. Jinak je to strašná zkušenost :( je mi to líto

Váš příspěvek