Je běhání vhodné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petttruše
5 příspěvků 30.12.15 22:09
Je běhání vhodné?

Ahoj,

poradttem proím, zkušený ;)
Mám cca 4 roky bolesti bederní páteře, poslední rok a půl i krční. U krční mám CC a CB syndrom, spondylozu, trochu snížen prostor mezi C5 a C6, u bederní diskopatii L5 a S1, táhne etáž u L4, dorzalgii, lumbagii, spondylozu, počínající artrozu.
Je mi 32 let.
PO pětiletém odchovu naší zvěře (dětí) jsem se ale už vážně rozhodla něco dělat, zhubnout, zpevnit. Můj pohyb byl nulový (od ledna se vracím do roboty, ale sedím u PC), mám ochablé svalstvo, svalový korzet nulový. BOlí mě pravá noh a a pravá ruka, asi od páteře, ještě mě čeká revmatologické vyetření (ostatní krevní a neurologické mi potvrdil výše popsané).

Jenže. Jak začnu cvičit doma, i jsem si po dlouhééééé době nafoukla balon na cvičení, v tu ránu mám mládatat bud visící na zádech, protože si myslí, že dělám koníčka (u protahování na čtyřech) nebo naopak mě svižně začnou podlézat apod.. Takže doma je cvičení celkem na nic a chtěla bych zkusit běh, vyběhnout ven, vyčistit si hlavui a třeba se i zpevnit :jazyk:
A má otázka zní - je pro mne běhání vhodné kvůli zádům?
Děkuji.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek