300 Jarsin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klara machačova  27.05.10 18:56
Jarsin

mate nekdo zkušenosti z jarsinem?doktorka říká že mi to nemuže uškodit..když ej to na rostlinne bazi..ale moc to brat enchci chci se radsi s depkama vyrovnat sama..mate nekdo nakou radu?

Reakce:

Jakubisko  10.07.10 12:26
deprese

odnese Prozac :-D

Dr.House
622 příspěvků 10.07.10 15:53

na vaše ,,depky,, skuste civčit jogu…třeba…:-)
tím chci říci, zabavte se natolik aby vás deprese nestíhala…pop­řípadně konzultujte s psychologem.

Apache  29.08.10 12:03
JARSIN

Jarsin není ničím nebezpečný myslím, ale na hlubší depku je slabý. Bral jsem ho měsíc a nic jsem necítil-jako že žádná změna. Spíš psychoterapie mne dostala na lepší náladu.

Anonymní  09.09.10 09:04
Slabší deprese

pokud nemáte opravdu těžké stavy, pak bych doporučil spíše psychoterapii, bylinky a vitamíny (třeba QMax, protože koenzym Q10 podporuje vitalitu)…přeju hodně štěstí!

Prostěholka  27.01.11 23:54
Zkušenost

Dobrý den…
Mám zkušenosti s Jarsinem a vězte, že jen ty dobré. První mé deprese jsem se snažila zahnat klasikou. Syntetickými léky. No..sice to asi účel splnilo, ale za jakou cenu. Po druhé mé zkušenosti s depresí, jsem si také říkala, že to zvládnu sama.Je to omyl. Dalo by se tu ropzepsat, jak je to myšleno, ale není asi moc prostoru.Jarsin mě předepsala lékařka na základě mého přání, že nechci nic syntetického. Neměla jsem v něm důvěru, ale brala ho. Musím říci, že mě do života šetrně vstoupil klid a uvolněnost.Cítila jsem se moc dobře a mé reakce se pomalu začaly zklidňovat.Pocítila jsem dokonce i radost. Věřte Jarsinu a určitě jej vyzkoušejte.
Přeji Vám co nejvíce hezkých dní a fajn lidi kolem se.A také dost sil zvládat ty dny horší. I takové dny mají smysl. Mirka

Nancyka  13.02.11 18:56
jarsin

Ahoj,pišeš tady kladne skusenosti s Jarsinem,chci jse zeptat,když ho vysadiš,nevrati se ti deprese spet?viš,myslim,když si napr.koupiš vitamin na nechty,tak ich máš pekné a když vitamin dobereš,tak nechty zas oslábnou..mne taky doktorka predepsala prave Jarsin,ale bojim sa že si na to telo zvykne a pak když ho prestenu brát,tak se stavy vráti,že si už nebude moct mozeg vytvarat ten hormon štesti sám..a bude jarsin vyžadovat znova.Dekuji za odpoved:)

Prostěholka  15.02.11 00:26

Ahoj…jestli máš nějaké hlubší deprese, je dobré to konzultovat se svou lékařkou, případně psycholožkou.Chce to najít odvahu změnit myšlení a pohled na starosti, na život. Změnit své postoje a dokázat vnímat i maličkosti. Vím, že pro člověka, který se zmítá v depresích, je to težké. Sama to moc dobře znám.Ale vždy si člověk musí pomoci sám a ti ostatní jsou jen pomocníky a to Jarsin je. Není návykový, je přírodní a proto se není čeho bát. Může se brát dlouhodobě a k tomu ještě spousty alternativních prostředků a v poslední řadě vyrazit do hezčího světa, života. Vyřadit z něj lidi, co nás spíš stahují dolů a najít smysl a přátele, co nás vyzdvihnou. Ale opravdu je vždy člověk hlavně sám za sebe a musí se mít rád se vším dobrým i zlým.
Přeji hodně sil a odvahy ke změnám.

ELENA J  22.11.12 17:08
Jarsin" byl! vynikající!

Jarsin 300 je vynikající přírodní lék, opravdu mi pomohl, ale bohužel už ho přestali do lékáren dodávat na příkaž ministerstva zdravotnictví-nevím proč, když byl přírodní a účinný. Asi chtějí podpořit chemické a škodlivé léky, což se mi nelíbí…Jak jim tam nahoře říci, že nechceme škodlivé léky, které nás utlumí a ještě nepomůžou???

Nespokojená pacientka  11.09.15 14:04
Jarsin byl má spása.

Jarsin je jediné účinné antidepresivum, které je pro mě vhodné a není rizikem pro můj zdravotní stav. Brala jsem dva roky, pak se přestal dovážet. Nyní se dá objednat jen menší balení, které při užívání 3 tablet denně vystačí jen na krátkou dobu. Cena za toto balení je 750 korun, což je pro mě finančně neúnosné. Velmi mě pomáhal, byla jsem schopna řešit i náročné situace. Dnes se propadám do depresí stále více. Stále se mluví o celostní medicíně, ale ve skutečnosti každý lékař řeší jen nemoc spadající do jeho kompetence. Připadám si jako mezi mlýnskými kameny. Jeden mi velí, že se bez antidepresiv neobejdu, druhý mi říká, že antidepresiva jsou pro mě nebezpečná. Prosím, vraťte nám Jarsin, dokáže opravdu velmi pomoci.

Jane 5
1 příspěvek 05.10.15 18:06

Ahoj…všichni Jarsin chválí. Existuje nějaká alternativa Jarsinu? Je nějaký lék, který se od doby, kdy se sem Jarsin nedováží, předepisuje jako náhrada Jarsinu, který ho svými účinky nahrazuje? Děkuji za odpověď.

Váš příspěvek