Jak zdravě zhubnout po porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bonparka_88
9 příspěvků 27.11.11 10:18
Jak zdravě zhubnout

Zdravím všechny. Chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo nápad, jak zdravě zhudnout. Po porodu jsem nabrala 10 kilo nahoru a nemůžu se jich zbavit. Nechci ale držet žádné drastické diety jako nejíst nebo něco podobného. Přiznám se, že na sport nemám tolik času. Máte někdo nějakou radu? :)

Reakce:

Renulka K.  28.11.11 10:46

Ahoj Bonparko, ja mam dobre zkusenosti s touhle strankou. MAs tam ruzne clanky, jsou tam ruzne druhy jidelnicku, tak se na to zkus podivat, treba te tam neco zaujme. Ja mela problem s mirnou nadvahou, bylo mi to doporuceno kamaradkou a ted jsem u toho zustala uz jen z principu a cvicim step aerobik, nebo podle toho na co mam naladu.

edietha  01.12.11 23:22

Ahojky po porodu je dulezite nosit stahovaci kalhotky a ze zacatku cviceni brisnich svalu,kazde rano,jakmile miminko usne treba kolem sedme,cvicit na brisko,ale dulezite je take mazani v dobe tehotenstvi,pred­chazi striim.Naopak nevynechavala bych jidlo,jist pravidelne,ve stejnou dobu,3krat denne,to je dulezite.Driv jsem jedla min a mela jsem vic kilo nez po tehotenstvi,kdy jsem jedla pravidelne a vic.Je to o psychice a venovat se diteti ,to spali vic,nez si dokazeme predstavit.

Renulka K.  02.12.11 09:56

Tak ono by stacilo i plavat. O vynechavani jidla jsem nic nerikala, spis o upraveni jidelnicku. Jist se ma v malych davkach 5× denne s tim, ze snidane je zaklad a koncit se ma o peti, to ti rekne kazdy.A ta stranka byla smazana, tak si najdi na netu fitnesstv.

Bonparka_88
9 příspěvků 10.12.11 18:47

Děvčata děkuji Vám moc za rady. Naprosto ve všem s Vámi souhlasím. A děkuji i za odkaz na tu stránku, koukala jsem na ni a musím říct, že si myslím, že na to něco bude. Mají to tam fakt dobře napsané a i ty články, které tamn mají jsou zajímavé.

monika_zlamalova
1 příspěvek 30.12.11 23:15

Já mohu vřele doporučit zeštíhlující krém Corectia. Moc mi pomohl tak snad pomůže i Vám :)

birdie  23.01.12 22:18
zdravé hubnutí

Ahojky, já jsem 7 měs. po porodu a pro tvorbu mlíčka jsem začala používat Emulips - čistě přírodní kapičky, mají výborný účinek i na hubnutí. Pokud nekojíte je lepší Emulips Forte - 4×účinnější. Já jsem např od Nového roku zhubla pomocí kapiček 4kg.

Bibixxx  02.02.12 13:17

Tak to ja jsem uz 20měsícu po porodu.Sice se mi podařilo z 10kg 5kg shodit,ale ted to mam zase zpět(začarovaný kruh)Uvažuji o výživovém poradci,změří,zvá­ží,popradí a udělá jídelníček na míru.Nemá s tím někdo osobní zkušenost,má cenu investovat do toho peníze?

Mintilak  05.02.12 23:29

Ahojky, mám 10 měsíční holčičku a také baštím kapičky Emulips a už jsem zhubla 11 kil, proti váze před porodem mám ještě navíc 4 kg, ale je fakt, že díky kojení nedržím žádné diety a jím úplně všechno. Mám obrovskou radost. Koupit jdou v internetovém obchůdku „Harmonizace těla“, kde mají jen čistě přírodní produkty, takže se nemusíš bát. Je tam i spoustu zkušeností s Emulipsem, hodně od mamin po porodu.

Julies  06.02.12 00:02

Já zhubla běháním kolem prcka, nemusela jsem kupovat a šlo to samo

FifinaOfina
16 příspěvků 07.02.12 17:44

Ono po těhotenství a porodu se potřebuje tělo zregenerovat a nabrat sílů, tak bych ho hned nemučila nějákýma dietama. Mě po porodu zůstalo 8 kg a samo to za rok šlo dolů a nijak zvlášť jsem se nemusela snažit. Teď mám dokonce ještě o pár kilo měně než když jsem otěhotněla :D
Ale rozhodně souhlasím s tím, že stahovací kalhotky fungují. :palec: Mám hezky ploché břicho, myslím díky nim, páč já moc necvičím, i když pohybu mám dost. A naučila jsem se jíst jen tehdy, když mám hlad. Chuť na sladké a jiné laskominy moc nemívám. Takže u mě v poho. Kamarádka se dala na zdravou stravu a cvičení a vypadá úžasně. Ale záleží na každé z nás. Ona vstává o půl 6 ráno, aby mohla cvičit a nachystat si jídlo na celý den.

Bonparka_88
9 příspěvků 29.02.12 18:18

Je to pravda. Pohyb a pravidelní jídlo je opravdu důležité. A děkuji za tu stránku fitnesstv.cz Jsou tam opravdu super cviky, které se dají dělat i doma, když třeba mimčo spí a mám trochu času pro sebe. Jídelníček upravím, ale teďka není moc čas si dělat jídla podle toho. Snad jakmile bude víc času, dám se do toho!! :)

Michel82  06.08.12 21:46
zdravé hubnutí

Dobrý den, taky jsem měla jeden čas nadváhu (a ne malou, dokonce to nebylo ani po porodu, ale pouze mou rozežraností). Taky jsem zkoušela všechno možné, ale už mi není 15let, abych zase zkoušela diety typu - nebudu jíst celý den, jenom jedno jablko denně. Došlo to tak daleko, že jsem nakonec na radu mé kamarádky zašla k odborníkovi. Slečna poradkyně byla výborná!! Probrala se mnou všechno co dělá špatně, zjistila jsem, že s moji nadváhou není vhodné chodit běhat (o což jsem se pokoušela), sestavila jídelníček, prostě všechno. Výsledkem bylo, že jsem začala hubnout, bylo to zdravě a hlavně jsem se konečně začala cítit dobře a jako pěkná ženská!! ;) Někomu třeba příjde, že tito nutriční poradci jsou k ničemu (já byla dříve stejného názoru), ale není to tak.
Nevím kde bydlíte, ale pokud budete mít zájem a jste z Moravy, doporučuji slečnu Lucii z brněnského salonu MIA, určitě nebudete litovat!! :*

sonule17
1 příspěvek 15.08.12 18:45

Ahoj :-) já měla po porodu malého sice na hoře jen 6 kilo, které se mi pořád držely, i když jsem neustále lítala kolem malého samé stresy, vůbec nespal já málem ani nejedla a dolů to nešlo.. pak jsem dostala střevní chřipku 4 dny jsem zvracela, jak amina a kila byla dole a bez snahy :-) ale raději než tu chřipku, tak bych měla těch 6 kilo. byl to fičák teda.. ted se tomu už ale směju :mrgreen:

Klarka24  06.02.13 14:45

Určitě pokud nemáte čas sportovat, tak chůze…s kočárkem stačí, teda mě stačila kdyz jsem si pořídila c. l. a trio active od corectie. Obsahují totiz chrom a zelený čaj a ti spolu zlepšují metabolismus a pomáhají snižovat chut k jídlu. Zhubela jsem za dva mesice 8 kilo. Je pravda, ze jsem si trosku upravila jidelnícek, ale zádné razantní zmeny to nebyly. ;)

Zuzie123  11.02.13 16:31
cla

Ahoj Klari, já taky uzívám cla trio active…chodím cvicit, ale ted se mi zda ze hubnu, protoze cvicim porad stejne a po mesici mam 4 kila konecne dole a to predtím neslo.

Rendisek82
10 příspěvků 24.04.13 08:49

Ahoj, vyzkoušejte 28. detoxikační kůru paní Antonie Mačingové, taky mám po porodu těch 10 kg navíc, ale díky této kůře jsem bez problému a různých diet zhubla 5 kg a obleču věci o jednu konfekční velikost menší. Za tři měsíce si jí zopakuji znovu :) už se těším :-). Je také ke stažení na netu.

Pettra.Cechova  10.07.14 14:52
CLA TrioActive

Zkus C. L.A TrioActive :), mě osobně velice pomáhá, zkoušela jsem spoustu přípravků na hubnutí např. BioSlim forte, ale po něm jsem se cítila nafouklá. C. L.A mi doporučila kamarádka, která neustále bojuje s nadváhou a byla jsem opravdu překvapená. Na pohyb nemám moc času, ale snažím se jíst zdravě a v malém množství, hodně piju a zhubla jsem už 12kg za 2 měsíce. :mavam:

Marie453  07.08.14 13:34
změna

Ahoj u mě to bylo hlavně o celkový změně. Vůbec mi nic nefungovalo, taky možná proto, že jsem nic moc dlouho u ničeho nevydržela. :? Takže jsem se „hecla“ a došla jsem si do centra Rekondice na Andělu, kde mi v rámci programu sestavili jídelníček i pohybový plán a jsem spojená. Všechno dodržuji a kila jdou dolů a hlavně mám skvělý pocit:) Fakt doporučuji velkou změnu. :) :)

Marie453  27.08.14 16:16

Já se tohohle bála celý život, protože mám odjakživa problémy s váhou. Začalo to už v pubertě, když jsem po kostičce čokolády přibrala 10Kg. Těhotenství byl tedy pořádný strašák. Měla jsem strach, že nabytá kila v těhotenství po porodu nikdy neshodím. Proto jsem už v době, kdy jsem přišla do jiného stavu a začala se zvyšovat moje váha, jsem vyhledala odbornou pomoc. Na radu kamarádky jsem zavítala na stránky rekondice. Bála jsem se, že přiberu a pak to nepůjde dolů a že se z tohohle strachu budu špatně stravovat, čímž jsem nechtěla ale ohrozit moje miminko nic z toho se naštěstí pod dozorem paní doktorky Hlavaté nestalo. Narodil se mi zdravý chlapeček a kila šla krásně dolů“

Hanka7777  01.11.14 22:39
Hubnutí s výživovým poradcem

Ahoj holky, já zkoušela všechno možné a nakonec mě zachránil až výživový poradce. Konečně jsem spokojená, poradil mi co a jak jíst a kila jdou konečně dolů! :palec: Podívejte se třeba na http://hubnutisporadcem.cz Hanka :mavam:

jiné  03.11.14 14:14
hubnutí po porodu

Před pár lety jsem řešila stejný problém: jak dám dolu nabrané kila po porodu. V lékárně mi nic neprodali s verdiktem, že ještě kojím a narazila jsem na Emulips což jsou přírodní kapky od české firmy OKG. Zhubla jsem 11kilo za 4 měsíce. Samozřejmě, že jsem se nepřežírala, upravilo se mi trávení, začala jsem pravidelně chodit na záchod a výsledek super. Dnes tento produkt objednávám i pro rodinu, své blízké i pro ostatní…klidně napište. Manžel dal dolu 8 kilo! jana. terslova@centrum.cz

Jana Adamková 15  05.11.14 14:17

Mě se podařilo zhubnout již 15kg s Norbi Update, je to zajímavá filozofie a celkový nový pohled na stravování, přitom bez jakéhokoliv omezení, stačí se jen řídit jednoduchými pravidly :-)

petraukulele
16 příspěvků 27.01.15 14:30

Když hubnout zdravě, aby to bylo pro organismus přirozené, tak nejlépe postupnou změnou stravovacích návyků, jídelníčku…a hlavně taky myšlením

jiné  27.01.15 18:56
zdravá cesta hubnutí

Souhlasím: cesta ke zdravému hubnutí přes zdravou stravu, dobrý pitný režim a přírodní kapky Emulips. Dala jsem dolu 11kilo za 4 měsíce. jana. terslova@centrum.cz

helca82  30.01.15 22:30

Ahoj, me po porodu pomohla delena strava podle Lenky Korinkove :-) 11 kg dole, pak se to zaseklo, zacala jsem to pomalu prerusovat, ted ji zase drzim, ale hlavne proto, ze se cejtim lip a zase hubnu :-) a nehladovim :-)

jiné  30.01.15 22:45
zdravá cesta hubnutí

Já jsem dala po porodu dolu 11kilo a pomohli mi k tomu i bylinky, upravená strava, parada
klidně pište: jana. terslova@centrum.cz

KataMu  02.10.15 17:13
Já zhubla už 9 kg :)

Ahoj všem maminkám, já jsem v těhotenství nabrala hrozně moc a z porodnice jsem si dovezla celých 18 kg…A né a né se jich zbavit. Nakonec mi známá poradila paní na výživu a jsem teda maximálně spokojená už mám dole 9 kg a to cca za 2 a půl měsíce takže super.:)) Mrkněte pokud si sami taky rady nevíte : ***

Editace adminem 22.10.2015 - odstranění odkazu

Váš příspěvek