Jak se zbavit lásky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

colours
1 příspěvek 24.08.12 09:29
Jak se zbavit lásky????

Můj problém se zabívá vztahem dalo by se říct mezi třema očima… Seznámil jsem se s holkou, která mi už z části připadala, že je to ta pravá. Bavili jsme se jako nejlepší kámoši. Ona bydlí ve stejné vesnici jako já. Takže se scházíme skoro každý den. všechno mi klapalo do té doby, než do vesnice zamnou začal jezdit kámoš z mé kapely. Od té doby jsme chodili ven jenom mi tří, jako parta. Já, moje nejlepší kámoška a kámoš z kapely. v tu dobu se všechno začalo měnit. Ona se strašně změnila a chovala se jako on. Připadám si do teď, že jsem ten třetí jako dohoz. jenže já nechci, aby jsme se přestali kamarádit, protože on hraje v mé kapele a to by skončilo špatně. Také jsem začal docela dost žárlit, ale to už mě definytyvně naštěstí opustilo. Chtěl bych poradit, jak se s tím mám vypořádat, abych neměl každej den zkaženou náladu z toho jak se on s ní baví takovým způsobem, jako kdyby spolu chodili. oni totiž na sobě sedí šeptají si do uší. Večer když dem domu, tak se někdy drží i za ruce atd. prostě oni tomu říkají kamarádství a mě to celkem dostává. Jsem z toho zmatený. Byl bych rád za každý komentář.

Reakce:

teana
6 příspěvků 31.03.13 14:41
nešťastná láska

Je to už více než půl roku, co jsi psal, tak nevím, jestli to je ještě aktuální. Ale podle toho, co píšeš, tak je to jasné. Ti dva se do sebe zamilovali, ale protože Tě nechtějí ranit, tak před tebou říkají, že je to jen kamarádství. Předpokládám, že teď už spolu oficiálně chodí. A jak se zbavit lásky? Jedině tak, že si najdeš jinou lásku. Až se zamiluješ - šťastně - tak bývalé lásky budou už jen minulostí.

pejsinek120  27.10.13 18:05

Já jsi mislím to samé že jsi máš najít jinou ale taky že spolu chodí promin ale takoví je život musíš jít dál ale nenabourej se jim tam do toho vztahu prosím but silák a překonej to but zase tím skvělím kamarádem :) :mavam:

Lanarick  28.07.14 15:14
Pomoc...

Já jsem se zamilovala do jednoho kluka :zed: jenže nevím jak se zbavit lásky k němu potkávám ho skoro každý den a už mě mučí přectírat že nic. :nevim:..a navíc je o hodně starší… :! a spíš se baví s míma kámoškama…ale ty jsou stejně starý jak já… stěma by taky nechodil.. nevím co si o tom mám myslet… je to hrozný žárlit :(…nějaká rada jak se tý lásky zbavit, abych už ho ráda neměla?? :,(

Macík007
3 příspěvky 29.07.14 10:23

Souhlasím s Teanou. Normálně spolu chodí a nechtějí ti to přiznat. Nedělej si z toho hlavu. Holek je kolem dost. Najdeš si jinou. Lepší.

kaktusa  10.06.15 16:05
Pomoc pro Lanarick

Víš mám stejný problém!
Taky se snažím se lásky zbavit ale bohužel jediné řešení je ČAS
On se baví s jinými holkami ale vím jak ti je a proto ti chci pomoci.
On ví že ho balím ví to opravdu moc dobře ohledně toho bylo fakt moc trapasú za které se fakt příšerně stydím.
Jelikož moje škola je do páté třídy odchází na osmiletý gympl a já na základku proto se chci lásky zbavit co nejdříve ať není doma cirkus! Rada jak ho nemít ráda je taková:

1. Napiš si na papírek jeho špatné vlastnosti
2.Skus zjístit co si o tobě myslí( o mě si myslí že jsem blbá kráva což mi pomohlo se z tý hrozně nepříjemné lásky miniaturně dostat)
3. Zkus na něho nemyslet spíš si najdi něco co bude důležitější než on.

Řeknu ti teď věci co rozhodně nedělej a za o jsem měla následky:

1. Neříkej koho balíš kamarádce která vše vykecá a sedí vedle něho v lavici.
2. Nesnáš se mu vtírat, a odhazovat od něho jeho kámošky ( fakt je poznat že ho balíš)
3.Pořád se na něho nedívej

Ale tyhle problémy nejsou poslední azpoň se seznámíš se životem vím. Jo a vím jaké je žárlit je to smutné taky se mi chce brečet!!!
Doufám že ti to alejspoň trošku pomohlo a víš že nejsi jediná na světě ale věřím jsou i horší problémy:)…

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu