Tupá bolest v konečníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

16.dobro  07.04.12 13:07
jak postupovat

Dobrý den.Poslední tři týdny mě trápi nepříJemný tlak až tupá boles v oblasti vnitřní strany konečníku od něhož mi asi postupně přechází tupý tlak až na prostatu a do močové trubice.Což nejvíce pocituji při poloze v sedě.Navíc se přenáši citlivost až mírná bolest na kyčle a v křížích.Vyšet­řením prstem u doktora tento zjistil že hemeroidy to nejsou,třídenní test na krvácivost ve stolici Dopadl rovněž bez nálezu ale z vnitřní strany kostrče mi nahmátl nějakou prasklinu která i na pohmat byla velmi citlivá až bolestivě nepříjemná.Užíval jsem nejprve čípky Faktum bez zjevného zlepšení a pak i předepsané čípky Mastu společně s prášky Detralex ale nějaké zjevné zlepšení nepociťuji.Zakoupil jsem si i gel Dubové kůry jež se snažím prstem vpravit za hráz svěrače kde problém pocituji nejvíce a po nemž mám pocit mírného zlepšení ale až do oblasti kde se nachází údajná prasklina si sám prstem s tímto gelem nedosáhnu.Stolici mám řiidší konzistence spíše ne však průjem,oproti dřívějšku mám výrazně omezený pocit potřeby k vyprazdňování a pokud to už,tak je to sice bez bolestivých obtíží ale stolice je svétlá až nazelenalá, nevím zda je to problémem nebo působením čípků a gelu???Nevím zda bolest v křížích a kyčlích jakož i citlivost na prostatěš a moč.rtubici je průvodním projevem či součástí problému v konečníku nebo máji jednotlivé jmenované problémy každý vlastní příčinu a JAK DÁL POSTUPOVAT K ODSTRANĚNÍ TĚCHTO NEŽÁDOUCÍCH JEVŮ.vŠUDE SE PÍŠE NIC NEZANEDBÁVEJTE ale přijde li k lékaři tak na každé vyšetření je nutno se obědnat a na každé se čeká minimálně tři týdny až měsíc tak že budeki to několi vyšetření můžem k výsledku dojít třeba za pů roku i déle. :roll: A pak někdo řekne přišel jste pozdě??Jelikož jsem nikdy nebyl maroder a lékaře kromě urazu jsem za posledních třicet let potřeboval asi třikrát nevím ani jak postupovat co požadovat a nebo zda jen trpně čekat.Uvítám každou radu a předem za ně všem s ústou děkuji. V.

Reakce:

LeBono  09.11.12 12:03
Mám stejný problém

Dobrý den, už jste prosím zjistil něco bližšího o Vašem problému? Mám pocit, že jste naprosto přesně vystihl mé pocity, kterými trpím už asi měsíc. Už jsem ve fázi
rozhodnutí podstoupit nějaká vyšetření, nicméně popis Vašich obtíží mě velmi zaujal, protože to je přesně to co mě také trápí. Škoda, že na to nikdo nereagoval..
Díky za případnou odezvu.
Luboš, Kladno.

adamStra  20.02.15 22:30
Stejný probmél

Dobrý den, mám stejný problém už v podstatě rok (je mi 19let). Začalo to mírnými obtížemi a během několika měsíců se to teď drží v takovém stavu, že mě neustále nějak pálí, píchá, svědí a hlavně nepopsatelně bolí tak jakoby v konečníku směrem k penisu. Nejspíš to bude nějaký problém s prostatou. Nicméně jsem absolvoval nejprve rektoskopii, poté dokonce částečnou kolonoskopii, konečník i esovitá klička je v naprostém pořádku. Vyšetření prostaty je v normálnu, všechno negativní (výtěr, moč, krev, bílé krvinky). Jsem nejspíš naprosto zdraví a přesto mám denně od rána do večera peklo, protože mám pocit, že mi ta prostata asi bouchne. Nepomáhá na to nic, ani ibalgin, občas trochu silné kafe pomůže, že mě na hodinu dvě bolesti zbaví (ale né uplně). Budu moc vděčný za jakoukoli radu, jak se zbavit alespoň bolesti, když už né celého problému. :(

Váš příspěvek