Jak neztloustnout,když nemůžu cvičit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dan Žižka  02.07.12 15:23
Jak neztloustnout,když nemůžu cvičit

Zdravím,
Mám dotaz ohledně toho jak neztloustnout, když nemůžu cvičit a sportovat po dobu 5týdnů, jen jím a ležím doma a bojím se, že ztloustnu, mohl by Mi někdo poradit co dělat aby se to nestalo? Děkuji.

Reakce:

pajda158
3 příspěvky 02.07.12 16:23

Ahojky Dane už sedím půl roku na vozíku a jde to nepřibrat, ale taky moc nehubnu chce to opravdu nejíst večer a častěji přes den pa Alena :cert:

Dan Žižka  02.07.12 17:07

Jsem docela „nenažraný“ když to musím říct takhle, a dřív všechno co jsem snědl tak jsem vyběhal/vycho­dil/vysportoval, ale teď tu možnost nemám a dost Mi to vadí ): Jsem na tomto režimu kdy jen ležím a jím teprve týden a už teď Mi přijde, že jsem něco málo přibral, protože Mi začínají mizet břišáky, které šli dříve dobře vidět. Snad to napravím alespoň nějakou dietou nebo tak něčím.

pajda158
3 příspěvky 02.07.12 21:37

Danečku jestli jsi sportovec tak se Ti nedivím, já nesportuji nejde to dříve to šlo tak nevím co bude dál, potřebovala bych nějaký hnací motor pa A,

Ondra 25  12.10.12 00:27

Dane mám podobný problém, tělo je zvyklé na nějaký příjem a samozřejmě i výdej…kvuli zánětu průdušek mi zustal jen příjem a hádej…5kg nahoře za jeden týden:DDDberu to s nadhledem že aspoň mám homutu kterou mužu přeměnit;) :pankac:

Váš příspěvek