Jak na vrácenou anorexii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

karolinka01  09.11.15 17:42
Jak na vrácenou anorexii

Ahoj chtěla bych poradit. Před třema rokama jsem měla anorexii. Zhubla jsem na 48 kilo a pak jsem se z ničeho nic vzpamatovala(poz­nala lásku) a přestala jsem nejít. Vše se vrátilo do normálu když jsem byla i v nemocnici a tam mi rikaly at si davam pozor na vahu(gastroskopie pod celkovou narkozou) kvuli bolesti žaludku. Dnes a tak pul roku dozadu neustálé výčitky z jídla, pozorování sebe sama v zrcadlech z několika úhlů a odmítání jídel a přemlouvání sama sebe abych to nejedla a na druhou stranu nechci dopadnout zle kvůli otěhotnění v budoucnu(miminka miluju).Ale touha být štíhlá jako ostatní a krásná je silnější :( Dnes 65 kilo (původní váha jako na začátku hubnutí poprvé před anorexii). Mám 165 cm. Mám silnější stehna ale to mam geneticky po mamce. Břicho ani nemám spíš špíčky kolem pasu. Zkoušela jsem zhubnout zdravou stravou a cvičením ale vždy to skončí buď záchvatovým přejídáním nebo hubnutím a nejezením :( Nevím na koho se obrátit protože Centrum anabell je daleko od mojeho bydliště. K psychologovi se stydím. Přítel mi tvrdí že bych anorexii měla jen kdybych měla 40 kilo a byla vychrtlá, ale já to zažila a vím jaké to je :( Vrací se mi to a nevím co dál. Děkuji moc za rady a tipy jak se dát dohromady a nehleďet na ty vychrté holky co chodi kolem me. Děkuji moc

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek