Jak na migrénu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

raketkaa
10 příspěvků 21.03.13 20:14
JAK NA MIGRÉNY ???

Ahojte mívám často migrény klidně jedenkrát do měsíce jak kdy, ale když ju mám nejsem schopná nic dělat prášky beru třeba brufem…ale jen tu bolest zmírní. Máte na to někdo osvědčené metody jak se toho zbavit?? :think:

Reakce:

raketkaa
10 příspěvků 24.03.13 10:03
dík

No koukala jsem tam a nic jsem tam nenašla…ale dělaji toho hodně tak třeba jsem to jen přehlídla :?

bombicka  25.03.13 21:36

To tam urco nekde musi byt, nebo si tam zavolej a zeptej se, podle me je to lepsi nez do sebe cpat prasky, ale je to kazdyho vec :palec:

raketkaa
10 příspěvků 16.04.13 20:34
jojo

No to každopádně..dávám si na to aulin předepsala mi to gynekoloska a právě jsem slyšela že se to bere třeba po operaci a tak..jinak brufen a někdy i tu předepsanou dávku poruším :?

lara2  23.04.13 20:07

Na migreny existuji leky z rady sumatriptan (ale samozrejme i jine), ktere pomahaji. Brufeny a jina analgetika u migreny vetsinou nepomuzou. Obratte se na neurologa - ten urcite pomuze.

Rendisek82
10 příspěvků 23.04.13 21:07

Nechte si zkontrolovat páteř chiropraktikem, většinou je migréna od krční páteře.

raketkaa
10 příspěvků 23.04.13 22:28

No to je pravda že nezabírají :lol: no asi s tím někam už zajdu :think: zavolám na tu bionce a kdyžtak ňákej prostě doktor a uvidíme..

PetaBriza  24.09.14 19:45

Nemyslím si, že by Senzycol byl to jediné co Vám pomůže, nicméně mě pomohl, takže doporučuji.

Relka  24.09.14 19:46

Mě senzycol pomohl na lupénku. V lázních to byl docela hit.

Janinika  24.09.14 19:47

Tak se koukám, že Maxivitalisu se asi daří. Jsem zastánce potravinových dolňků místo léků, takže se nedivím.

Vladimír13  24.02.15 08:50

Migrény je možné zmírnit jen doplněním výživy. Příčinou migrén je nedostatkem určitých minerálů a vitamínů v těle, často vyčerpaných stresem, bez nichž se v těle zvyšuje svalové napětí a tvoří se spasmy krčních a hlavových svalů. Používám přístroj, který změří jakých, pro zdraví důležitých minerálů a vitamínů, máte v těle nedostatek a poradím, jak si je doplnit. Tělo samo si neumí minerály vytvořit a v dnešních průmyslově zpracovaných potravinách se bohužel už téměř nevyskytují. Existuje přímá souvislost mezi nedostatkem minerálů v těle a konkrétními nemocemi. U migrén je tato souvislost naprosto zřejmá a prokazatelná. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle 608 155 338.

Váš příspěvek