Jak dosáhnout dlouhých vlasů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miparime
7 příspěvků 28.03.13 09:53
Jak dosáhnout dlouhých vlasů?

Zdravím všechny, potřebovala bych prosím nějaké 100% rady, jak urychlím růst vlasů. Nějak mi poslední dobou stagnují, konečky se mi třepí a přitom bych to ráda popohnala a dosáhla svého vysněného cíle atj. vlasy pod lopatky.
Sem si říkala, jestli mi řeba nechybí nějaké vitamíny

Reakce:

Berenika_Dockalova  23.06.13 16:39

Existují séra, která jsou a růst vlasů a pomáhají, ale většinou se pohybují cenově velice vysoko… mimoto bych asi doporučila pozměnit stravu, aby obsahovala hodně vitaminů a minerálů, aby byly vlasy silnější.

Je to ale většinou dáno geneticky, takže nečekej, že by se to nějak extra zlepšilo. Vlasy si můžeš spolehlivě maximálně navázat.

miparime
7 příspěvků 24.06.13 08:05
@Berenika_Doc­kalova píše:
Existují séra, která jsou a růst vlasů a pomáhají, ale většinou se pohybují cenově velice vysoko… mimoto bych asi doporučila pozměnit stravu, aby obsahovala hodně vitaminů a minerálů, aby byly vlasy silnější.Je to ale většinou dáno geneticky, takže nečekej, že by se to nějak extra zlepšilo. Vlasy si můžeš spolehlivě maximálně navázat.

Navázat myslíš jako nechat prodloužit?

erikasch  30.07.13 20:22
vlasy

Co kdyz má moje matka dlouhe a silné vlasy a otec jemné a slabé vlasy a já chci je mít dlouhé

ctihodnymuz
10 příspěvků 02.08.13 10:27

Moje zkušenost hippie a rockového hudebníka (v minulé generaci tradičně dlouhé vlasy) je ta, že každé tělo, každý člověk, to má s vlasy jinak. Někomu rostou pořád dál a dál a musí si je stříhat, někomu se zarazí u pasu, někomu na lopatkách, někomu ještě dříve. To samé s vousy. To samé je s tloušťkou a kvalitou vlasů. Obecně geny jsou geny a celé rody mívají v jedné!!! linii vlasy stejné. Ale nemusí to být pravidlem. Já tomu nechal volný průběh, vlasy se zarazily na 60 cm, vousy na 40 cm. Vlasy polojemné, normální, mírně vlnité, vousy tužší a kadeřavější. A nemění se to už roky.
Smířil bych se s tím, co máš na hlavě a radoval se z toho. :srdce:

Sabulik07  20.02.15 15:17

Zkus si koupit třeba Reneval Neo, ten si taky kupuju, možná se ti bude stát dražší ale výsledek fakt stojí zato, vlasy mi přestaly padat a i na pohled teď vypadají mnohem zdravěji. Je to můj zázrak ve formě tabletek :-)

klarazedni
10 příspěvků 20.03.15 13:46

Souhlasím s @petra117.

Katka D.  28.04.15 07:58
Katka D.

Ahoj já byla na prodloužení vlasů v salonu Dolce Diva a mohu jen doporučit, protože používají kvalitní vlasy.

Ahoj Katka

stanii
10 příspěvků 29.04.15 13:40

A kolik stojí?

martajanickova  17.07.15 12:34
Alebo Clip in

Tak ja odporuČam Clip in vlasy . Vlasy máte dlhé v momente a v momente ich máte krátke. ;)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu