Výplach střeva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pomkl  01.03.10 18:24
Irigátor

Chtel bych se zeptat jak casto se ma delat vyplach strev irigatorem…?
 Dekuji

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 15.07.10 10:21

tak často, jak si uznáte za vhodný…pokud víte postup a palikaci…nechť to dělejte jak myslíte…třeba 2× á den

Bronice
22 příspěvků 06.08.10 21:04
Střevní sprcha

Při diagnostikované celiakii ve 45 letech jsem několikrát byla na výplach střev. nic příjemného, ale pomohlo mi to k lepšímu zdravotnímu stavu.

Bábina
1450 příspěvků 09.08.10 17:39
Výplach střev

Neví,můžete mi někdo vysvětlit,k čemu je výplach střev dobrý.Mně to připadá stejné jako nadměrné užívání projimadel a to už mi troch zavání bulinií.Nikdo nemůže vědět všechno,prosím poučte mně.

Dr.House
622 příspěvků 09.08.10 18:16

to je jednoduchý…jsou dvě skupiny lidí kteří to používají…

ta první: líde mají děsný problém - nemohou se vyprázdnit - tak se jim nalije do konečníku a střev voda, která poleví zastavenou potravu…ta pak může lehce ven…nebo to používají lídé k tomu že je to čístí…(něco jako projímadlo - akorát neni podáno pusou, ale řitním otvorem)

ta druhá: jsou to běžně skrytí 4% lidé, kteří si rádi nechávají dávat něco do konečníku a ještě líp se nechat ,, napustit,, …zda mi rozumíte…

tak co..už chápete můj výklad o irigaci střev?…:-)

Bábina
1450 příspěvků 09.08.10 18:28
Výplach střev

Rozumím a vtom případě děkuji nechci.

Hanka.XY
71 příspěvků 10.08.10 10:10

Také někteří lidé mají rádi výplach střev třeba jednou za půl roku a doufají, že se jim střeva očistí. Někde jsem dokonce viděla reklamu, která slibovala očištění střev od nalepeného obsahu, který tam může být i deset let. Což je blbost. Takže když lákají lidi falešnou reklamou, co ještě dalšího je na tom nepravda?!?

Bronice
22 příspěvků 10.08.10 18:15

Asi jde hodně o to, jaká je motivace, proč se tedy někdo rozhodně pro výplach střev. Pokud máte problémy i přesto, že dodržujete dietu a všechny rady lékaře, zkusíte i tuto proceduru. Výsledek je individuální, každý jsme originál, to co pomöhlo jednomu, nemusí zabrat u druhého.

Bronice
22 příspěvků 15.08.10 11:18
vyšetřeno

a zadokumentováno, chlamydie vyvráceny. Nicméně jsem našla cestou mnoha pokusů terapii, která mi přinesla úlevu a dnes jím skoro normální stravu, jen občas odlehčím oraganismu třeba tím, že měsíc nejím bílé pečivo. Ale ten boj s celiakí mi zabral skoro 10 let.

Svenská  02.11.11 14:18
Domácí hydrocolon

Lepší než obyčejný klystýr je domácí hydrocolon. Můžete tak vodu do střeva opakovaně napustit a vypustit, čímž se precízně pročistíte.

Němeček Miroslav  28.03.14 05:54
přístroj

Svenská-můžete mi poradit, kde se dá takový přístroj koupit? Děkuji.

LentilkaR
1 příspěvek 27.05.15 12:47
Domácí hydrocolon

Dobrý den, sháním nejlépe zdravotní sestřičku, (ale klidně i šikovnou osůbku, která s tím má zkušenost), která by mi pomohla s obsluhou domácího hydrocolonu. Koupila jsem si tuto sadu, ale nemám nikoho, kdo by mi mohl hydrocolon aplikoval. Jsem z Hodonínska, ale klidně přijedu i k Vám. Nechci to samozřejmě zadarmo. Předem děkuji :-) LentilkaR@post.cz

Váš příspěvek