Infekce v dutině ústní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

roman  02.03.10 15:07
Infekce v dutině ústní.

Rád bych dostal radu na to, co s tím. Mám už asi přes týden rozpraskaný a vrásčitý jazyk, děsně mě pálí(skoro nemůžu jíst), mám plnou pusu aftů a teplotu 37,5. Děkuji za radu.

Reakce:

Bábina  04.03.10 09:10
Bolesti v ústech

8-) Já bych úplně v první řadě nasedila třikrát denně Bkompex forte,afty jsou známkou nedostatku vitaminu B.A dále Podle Ing.Jančibych začala kloktat nálev z Lišejníku islandskáho,který dostanete v každém obchodě s léčivkami.Nálev vyrobíme tak že asi 5 až 10 g byliny zalijeme 1,5 l studené vody a necháme louhovat,nejlépe celou noc.Ráno potřebnou dávku mírně přihřejeme a kloktáme před i po jídle.Opakujeme tak často v době jídla jak to jde.Pokud vám to neuleví,obraťe se prosím přímo na můj nick.Poradím co dále.

sendi  12.03.10 09:47

Rada od paní je skvělá, jen to chce k tomu přidat Antibakteriální zubní gel.
Odstraňuje škodlivé mikroorganismy v ústech a hrtanu. Je z velkým obsahem Aloe Vera gelu a stříbra, tudiž opravdu léčivý a účinný. Mám s ním ty nejlepší osobní zkušenosti. Navíc likviduje i zápach s úst.

Bábina  12.03.10 11:44
infekce v ústech

To teda díky, to jsem opravdu neznala,.Protože se zabývám hlavně léčením bylinami,tak jste obohatil moje vědomosti a začnu tu pastu doporučovat.Opravdu dík. 8-)

sendi  12.03.10 12:22

;-) není zač.

kaninka  31.08.10 09:11
Infekce v ústní dutině

Můžu se zeptat, kde a za kolik se dá ten gel sehnat? na lekarna.cz jsem ho nenašla… a ráda bych si ho pořídila! od jaké to je značky?

Bábina
1450 příspěvků 31.08.10 19:50
infekce v ´ústech

Nemohu pomoct,dotaz je pro Sendi.Je mi lito.

Anonymní  09.09.10 10:06
Afty

Radila jsem u ž v jiné diskuzi, co pomohlo mě, přírpavek grep-out, je na infekce a přírodní

Bábina
1450 příspěvků 09.09.10 10:25
Infekce v ústech

Ale byl dán dotaz kde se to sežene a Vy nic.Tak prosím raďte.

Superžena  14.09.10 21:09
Grep-out

lze sehnat v lékárně nebo po internetu, kupuju od nich i jiné léky, hodně jich je čistě přírodních, tak jsem spokojená

Bábina
1450 příspěvků 15.09.10 07:21
infekce v ústech

Děkuji

gloern  15.09.10 15:59

B komplex je blbost mám afty v hubě neustále, B komplex jím každý den.

Bábina
1450 příspěvků 30.10.10 17:58
Afty

No oni se afty dělají v ústech.Hubu jsem ještě neošetřovala,ale zkuste pivovarské kvasnice a lékařské vyšetření.Protože to může být průvodní jev nějaké větší nemoci.Jinak ještě můžete mazat puchýřky šťávou z netřesku,pro­polisem a na vyčičtění krve pít denně 120ml čerstvé šťávy z mrkve,,červené řepy a celeru(pro ženy petržel)Dále můžete kloktat nálev z arniky,šalvěje a kořene fialky v poměru 1:1:1.Také pomáhá med s kapkou citronu,kloktání řepíku,žvíkání sušenýcn borůvek.Ale mám dojem že jsem to už psala na nějaké stránce.Pomáhá to při léčení aftů v ústech tak to snad na Vás zabere taky ,jen si vybrat. :-)

Dunomi  09.07.11 21:24

Babina - také jsem reagovala, že se mi na slinných žlazách dělají výrůstky a množí se, na ORL mi řekli, že špatná hygiena a oslabená imunita. Hygienu mám myslím si perfetkní, kloktám také ústí vodu Lacalut proti zánětům dásní, ael nezabírá. Jím B17, B12, zinek, LKVB9, kvasnice, probiotika, piju kolonoidní minerály a prunellu vulgaris, navštívila jsem léčitelku, která mi toto doporučila na nastartovaní metabolismu. Ale i přesto se mi množí ty výrůstky, jsem zoufalá, lékaři z toho dělají, jak by ot nic nebylo, ale mě to v mém věku, 22 let nepřijde normální. Celý den na to myslím a špárám si do toho jazykem, dneska jsem zase objevila nový. Už si nevím rady :-(

Bábina
1450 příspěvků 11.07.11 18:54
Bolesti v ústech

Odpověď pro Dunomi.Měla jste se lékaře zeptat,co si představuje pod špatnou údržbou úst.B komplex je dobrý,ale asi ne na Váš problém.Já bych dala kloktalo .Je jich několik druhů,které by mohly zabrat,ale protože nevidím jak to u Vás v ústech vypadá začneme od nejjednodušší­ho.Šťávu z poloviny citronu vymačkáte do sklenice vlažné vody,přidáte 3-5 kapek jodové tinktůry a během dne 3 x za den důkladne vykloktáte.Alespoň 5 minut.Pokud do 14 dnů nenastane zlepšení napište.Já si zadám upozornění .Pak by jsme to řešili tvrdší metodou z bylinkové směsy.

Dunomi  11.07.11 19:30
Výrůstky v ústech

Bábina - Děkuji za Vaši reakci, určitě vyzkoušíme. Akorát odjíždím na dovolenou, vracím se koncem měsíce, v sprnu se tedy ozvu, jak to vypadá. Ale vodu s citronem piji denně, to mě na ORL také říkala :-( a kloktala jsem ústní vodu na záněty dásní. Mě to připomíná vystouplé flíčky, něco jako takové ty ,,natahovací znaménka,, co se dělají na těle, akorát je mám na těch žlazách. Moc Vám děkuji za Váš čas a určitě vyzkouším. Velký dík.

Bábina
1450 příspěvků 11.07.11 20:44
bolavá ústa

Pokud tato metoda nebude mít úspěch přejdeme k razantnější bilinné léčbě.Toto je jedno z nejdednodušších kloktadel na Váš problém.protože to nejsou afty.pak by bylo zapotřebí zaměřít se na vyčištění krve a dalších věcí.Klidně se ozvěte,jak budete potřebovat.Nechám si stránku zadanou.

Dunomi  11.07.11 22:37

Bábina - A na vyčištění krve by bylo nejlepší podle Vás co? Protože právě i krev mám špatnou, čekám na vyšetření z gynekologie, protože by to mohlo také souviset s čípkem děložním. Mám špatnou sedimentaci a leukocyty v krvi. :-( Je toho bohužel víc, co na mě dolehlo :-(.

Bábina
1450 příspěvků 11.07.11 22:46
bolavá ústa

Hm.to může být v souvislosti.Až se vrátíte z dovolené,napište a začneme na tom pracovat.Bylin­kovými čaji lze krev vyčistit a napravit mnoho škod v organizmu.Před dovolenou ale nemá cenu něco začínat.Můžete si udělat regidtraci místo přihlášení a jít tak rovnou na mojí soukromou stránku.Protože budu určitě mít v tom případě pár otázek.

Dunomi
2 příspěvky 12.07.11 18:55

Už jsem se zaregistrovala, po dovolené se tedy ozvu. Velmi Vám děkuji.

Bábina
1450 příspěvků 12.07.11 20:04
Dutina ústní

Přjďte rovnou na soukromou stránku a probereme to všecno najednou.Ono všechno souvisí se vším.A budu mít pár otázek.Jinak pěknou dovolenou.

Dunomi
2 příspěvky 12.07.11 20:07

Já se moc omlouvám, ale ještě jsem nepřišla na to jak :-(, jsem tu nová, ale už hledám :-))

Bábina
1450 příspěvků 12.07.11 20:20
Dutina ústní

Povedlo se.

Goman  18.03.16 18:08
potíže v ústech

Také mně poslední týdny trápí afty, ale víc jakési zduření tváře zevnitř, že mi to překáží při kousání, bolí to tak, že si nemohu na tu stranu položit hlavu na polštář. Tímhle to vlastně začalo, afty přišly až potom.Nic nepomáhá ani výplach heřmánkem /Chamomilla/.Na jedné straně to zmizelo po vytrhnutí osmičky. Co dál? Pozn. ty tváře nevznikly „přikousnutím“,pro­tože tam nemám zuby proti sobě. Už…

Karrolli  04.05.16 14:50
Afty

Děkuji za Larypront. Pomohly mi na zmírnění bolesti a odstranění aftů. Stačilo vycumlat pár pastilek.

Goman  04.05.16 16:34

Vyřešeno! Pomohl ze všeho nejvíc výplach extraktem (ředěným) ze šalvěje - majív lékárně. Hlavně se ale ukázalo, že problém vznikal poškozováním strany jazyka o odštíplý zub.Do toho se pak dostávala zřejmě nějaká infekce a šířila se po tvářích (zevnitř),dásních a rtech(zevnitř). Po obroušení a přeleštení poškozeného zubu (6+7) během 2 dnů klid. Výplach ústní vodou Parodontax také doporučuji i když to zpočátku pálí chvíli jako čert.

Váš příspěvek