Imunita x angína u dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Da1da
5 příspěvků 13.02.12 15:18
Imunita x angina u dětí

Dobrý den všem, moje dcera má za poslední rok počtvrté anginu (květen 2011, srpen 2011, prosinec 2012 a teď znovu). Dočetla jsem se, že je to způsobeno hlavně slabou imunitou. Můžete mi prosím poradit, jak dětskou imunitu posílit? Jinak dcerku nic netrápí, je to vitální a radostné dítě (4,5roku). Ale jelikož má za sebou už jednu kůru Pendeponu, kterou nelibě nesla, ráda bych ji toho ušetřila. Děkuji.

Reakce:

pet-tweety
4 příspěvky 16.02.12 17:38

Tak to znam, muj syn od narozeni mel porad problemy s nachlazenim­..navic v 9 mesici jsem ho musela dat do soukrome skolky a to nebyl tyden kdy by nebyl nemocny…muj doktor je hodne na prirodni produkty a doporucil mi na posileni imunity Hlivu ustricnou, prodava se jako sirup a malymu moc chutna…navic fakt pomaha (cca 8 mesicu nebyl nemocny). Poptej se v lekarne

dá-ša  17.02.12 09:02

Hezký den, rozhodně taky můžu doporučit hlívu ústřičnou. Ale kupuji imunit, s dárkem a mickey mousem na obalu. Jsou to cucací bonbony a dětem moc chutnají. Vyplatí se to, když pak člověk nemusí být dvakrát za měsíc na paragrafu.

pet-tweety
4 příspěvky 17.02.12 09:14

Jeste, ze jsme narazily na neco co muze pomoci, ze? ;) A jak rika Dasa, nebyt stale jen doma na paragrafu. Tu hlivu co mi uzivame v podobe sirupu je s prichuti hrusky, visne a pomerance tusim a vzdycky k tomu je darek postavicek ze Ctyrlistku…no proste neco pro deti ;)Tak hodne stesti ;)

Kolejka  30.03.12 13:28
mám zkušenost

že jsem onemocněla společně se svým synem angínou, když mu bylo pět let. Trvalo to dlouho a pořád se to vracelo, tak jsem na doporučení doktorky začala brát Wobenzym a Davídkovi jsem dávala podle doporučenýho dávkování pro děti. Tuším jedna tabletka na deset kilo váhy malého. :kytka: Tak snad to pomůže, ono to urychluje průběh :idea: a tím zkracuje.

rendola
1 příspěvek 03.04.12 18:50

dobry den, mam 4 deti a 2 vnuky a mohu jen poradit z vlastni zkusenosti ze tuk ci maso nebo jakakoliv forma z KOHOUTA (polevka) ma vysoky obsah imunitnich latek neznam u deti chripy ci anginy to uz vubec nee.sem tam rymecka ale tak 2-3dny a jen tak aby se nereklo.detska lekarka mi potvrdila ze JE TO MOZNE.a deti mam 23,21,17,6.vim ze neni snadne sehnat kohouta a jeste ve forme tak jako kupujeme kure ,ale co bychom neudelali pro nase deti. preji vsem mnoho mnoho zdravicka

karfikova_iva  19.06.12 12:30
Wobenzym

Přeji všem pěkný den,
wobenzym mi byl také doporučen pediatričkou pro mého sedmiletého syna. Bral ho cca 3 měsíce a moc mu to pomohlo. Angíny jsme se zcela zbavili do tří týdnů bez žádných následků. Jen mě upozornila, že někomu trvá déle než si na přísun enzymů zvykne. Mezi nežádoucí účinky patří například průjem. Za syna můžu říci, že žádné problémy neměl.

Kamtcha  03.07.12 14:04

Dlouhodobě posilujeme iminutiy dětí přísunem vitaminu v ovoci a probiotiky. Osvědčené máme Biopron Baby nebo Biopron Méďa.

Admin Vitalion.cz
14 příspěvků 07.11.16 10:30

Dobrý den, milé maminky,

dnes 7.11.2016 bude pro vás otevřena imunologická poradna s paní doktorkou Vančíkovou, odbornicí na dětskou imunologii a alergologii. Paní doktorka bude na Vaše dotazy odpovídat živě od 7.11.2016 od 10:30 do 14:00. :kytka:

Těšíme se na Vaše otázky
tým Vitalion.cz

Váš příspěvek