Hubnutí bez přičiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aleluja  12.03.12 15:20
Hubnutí bez přičiny

Dobrý den
Asi během měsíce a týdne jsem zhubla něco kolem 8 kg. Ze začátku jsem si myslela že je to ze stresu. Nicméně, jím pořád stejně ba li možná více. Mám pravidelnou stravu. Režim jsem nezměnila vůbec. Nezačala jsem nic nového cvičit, vše dělám stále stejně. Neléčím se s žádnou vážnou nemocí. Jediné co beru za léky tak je egilok. Zdravotní potíže skoro žádné nemám. Nechutenstvím netrpím. Žaludek mě nebolí. Jediné co mě občas bolí tak jsou jako - by kosti. Někdy vůbec, ale někdy tak že si nemůžu sáhnout třeba ani na lokty. Občas mě bolí i jako - by chrupavky na hrudníku. Ale tak to může být od zad:) Trošku jsem se začala více potit. Teplotu nemám. Před rokem jsem měla odběry na preventice vše bylo v pořádku. Akorád hladinu C - peptidu jsem měla dosti nízkou. Poradíte někdo z čeho by to mohlo být? Je mi 24 let. Děkuji :roll:

Reakce:

aleluja  12.03.12 15:38

Tak snad mi někdo poradí:)

jessicakonelová  13.03.12 11:08
:)))

nemohla by to bejt cukrovka?

FifinaOfina
16 příspěvků 13.03.12 18:19

Když mám stres tak hubnu i kdybych snědla cokoliv… :-( Každopádně bych se šla poradit s DR. Zhubnout za týden 8kg bez jakékoliv snahy není normální…

aleluja  13.03.12 18:34

ne za týden..ale za měsíc:) tož to by bylo něco jiného týden hehe:)

FifinaOfina
16 příspěvků 13.03.12 18:49

Aha… :D Celá já, čtu rychle a polovinu si domýšlím… :D Ale i tak…Já takhle hubla po porodu, ale to byl mazec a je ze mě hotové chuchjerko…Změnil se mi metabolismus, měla jsem neustálý průjem a pak mi přišli na nějáké potravinové alergie. Ale to jsem trpěla velkými bolestmi břicha…

aleluja  13.03.12 19:18

a jejda..tak to nemám průjem, ani žádné bolesti břicha..

Mike222  14.03.12 16:18

Dobrý den, kvůli čemu užíváte egilok?

aleluja  14.03.12 16:26

hypertenze:)

Mike222  14.03.12 17:41

Dobře to pocení může být po egiloku.. A jak vysoký byl Váš tlak před léčbou? Štítnou žlázu máte v pořádku? 8)

aleluja  14.03.12 17:44

no nasadily mi ho pri hodnotach tlaku 160/90…pak ruzne vetisnou to bylo vzdy stejne 140/90 te mam tlak v pohode. Mám vše v pořádku teda odběry jsou všechny ok.

Mike222  14.03.12 17:49

A co ECHO srdce? Dělali Vám?

aleluja  14.03.12 18:09

jojo chodila jsem k detskemu kardiologovi..ale nic vazneo nemam..ja rikam citim se jako relativne dobre:) takze mozna misto jarni unava bych to nazvala jarni hubnuti a treba to prejde samo:)

Rob43  06.04.12 23:21
mám stejný problém

Ani nevíte, jak Vás chápu. Mám stejný problém. Jím stále stejně, dokonce ted poslední asi čtyři měsíce víc než obvykle. Navíc se vyhýbám nízkokalorické stravě, mám sedavé zaměstnání, přesto se mi nedaří přibrat ani deko a stále spíš pomalu a jistě hubnu. Jak to zastavit?

regy
23 příspěvků 07.04.12 21:52

Ujistila bych se u doktora zda testy byly určitě i na štítnou žlázu. Ať se tohle může vyloučit že by to mohlo být špatnou funkcí štítné žlázy..

Váš příspěvek