Emulips jako lék na hubnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verona1963
5 příspěvků 01.07.11 22:30
hubnutí

četla jsem o přirodních kapkách na hubnutí Emulips nevite jestli fungují? :-)

Reakce:

verunka_muf
1 příspěvek 26.08.11 23:31

Ahoj Verono!
Určitě fungují:-) Ale Emulips jako takový není přímo na hubnutí, hlavně upravuje trávení a metabolismus, zajišťuje pravidelné vyprazdňování a díky tomu dochází i k úbytku na váze.
Já se strašně dlouho snažila zhubnout, dostala jsem se tak k firmě, co Emulips vyrábí, byl mi doporučený Emulips forte, taková vylepšená verze. Za 3 měsíce jsem bez omezování dala dolů 8,5 kg, 4kg jen za první měsíc. Je ale důležiý dodržovat pitný režim. Díky tomu, že jsem byla spokojená jsemzačala s firmou i spolupracovat.
Kdybys chtěla ještě podrobnější informace, vidět fotky nebo přímo Emulips, klidně se na mě obrať!

Bábina
1450 příspěvků 27.08.11 13:51
emulips

Chvilku jsem s tou firmou byla ve styku.Tak mám vše z první ruky.Emulips je čistý jednoslořkový řepkový olej.Je vyrobený za studena,tedy něco jako panenský.Ale ,upravuje zácpu.A jen po dobu pokud ho berete.Hudnutí je založeno na tom,že člověk s normálním metabolizmem jde na WC několikrá za den.Tím tělo odvodnuje,ubírá na živinách,vitamínech a minerálech.Je to podle mně skrytá bulinie.Jakmile neupravíte stravu tak jak olejíček přestanete brát,máte váhu zase hahoře a ještě něco na víc.Mám pár lidí co teď z toho tahám.Řepkový olej koupíte v každé sámošce.Je fakt,že ne panenský.A na zácpu je tisíc jiných a levnějších prostředků.Když jsem zjistila,na čem je to založené,spolupráci jsem ukončila.

Váš příspěvek