Hubnutí po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

danda.d  17.01.11 20:51
hubnutí

dobrý večer, když se mi narodila první dcerka, měla jsem pár kilo nahoru a do roka se mi podařilo zhubnout na svoji puvodní váhu. po druhé dcerce jsem také měla pár kilo, ale už se mi nedaří zhubnout, někdy mi dokonce přijde že čím víc se snažím tím je to horší a místo toho abych nějaký to kilo shodila tak naberu. před dětmi jsem mívala 60-64 kg. tek mám 69 a nejsem schopna je dát dolu. diety nedržím, snažím se jíst pruběžně 4-5 jídel, večer mín. když mi to děti a čas dovolí cvičím. chodila jsem na erobic, ale musela jsem přestat, manžel má směny a neměl kdo bývat s dětmi doma. prosím poradte

Reakce:

Misulemispule22  06.06.13 15:22

Ahoj, mně zůstalo po porodu 12 kg :(, kojením to dolů rozhodně nešlo, zkusila jsem zaručené spalovače, po kterých mi bylo akorát zle, takže jsem je přestala užívat a jen jsem vyhodila prachy. :zed: Ale nakonec jsem zhubla díky přírodním kapičkám, které podporují trávení tuků. Nyní mám ještě o 5 kilo míň než na začátku těhotenství. :-) Nevím, jestli se to se může, pokud máte někdo zájem o bližší info, písněte mi na mail. Misulemispule zavináč seznam.cz Nechci dělat reklamu

Misulemispule22  06.06.13 15:22

Ahoj, mně zůstalo po porodu 12 kg :(, kojením to dolů rozhodně nešlo, zkusila jsem zaručené spalovače, po kterých mi bylo akorát zle, takže jsem je přestala užívat a jen jsem vyhodila prachy. :zed: Ale nakonec jsem zhubla díky přírodním kapičkám, které podporují trávení tuků. Nyní mám ještě o 5 kilo míň než na začátku těhotenství. :-) Nevím, jestli se to se může, pokud máte někdo zájem o bližší info, písněte mi na mail. Misulemispule zavináč seznam.cz Nechci dělat reklamu

sarka20
2 příspěvky 20.09.14 22:11
zhubla jsem

Ja mam zas problem ze jsem po porodu zhubla hned na podvahu :( doktorka mi rekla zejeto normalni ale vaha mi nahoru nejde a to jim vse i jogurty na pribirani a nic uz 8 mesicu se snZim pribrat a nejde to :(

Váš příspěvek