Hubnu s energií

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Canina
3 příspěvky 23.02.11 13:12
Hubnu s energií

Ahoj, myslím si, že jestli někdo potřebuje zhubnout, tak nejlépe je jíst menší dávky víckrát denně, ale taky cvičit. Většina lidí, což jsem byla i já, se cvičení vyhýbají. Já jsem to brala jako ztrátu času. V práci jsem trávila dost času, ale pak jsem si řekla, že zhubnout opravdu chci. V lékárně mi doporučili Kofein K, který beru každý den jednu tabletu. Je to doplněk stravy, který Vám dodá energii, nebudete se cítit unaveně a taky stimuluje svalstvo. Do posilovny už chodím ráda a hlavně s chutí si zacvičit. Za měsíc jsem zhubla skoro 5kg a cítím se skvěle. Je mi fajn a hlavně mám dobrý pocit z toho, že něco pro sebe dělám.
Mějte se

Reakce:

Bábina
1450 příspěvků 23.02.11 18:53
Hubnutí z energii

Nevím,tento problém nemám,ale chodí ženy které potřebují upravit váhu,třeba kvůli kloubům nebo před operací.Nejlépe je jíst tak každé 3 hodiny malou porci.Finta je ,že místo na talíř,si dáte oběd na talířek.A velký plochý talíř si rozdělte na 4-5 dílků a každé tři hodiny zbaštěte ten jeden díl.Tím nemám na mysli stále jedno jídlo celý den.Nebo si to postavte jako menu .Snídaně=před­krn,o 1Oh polévka(jako),po­ledne -malý oběd,svačina= večeře(jako) a večeře -dezert.A hýbat se s energií, ale vlastní.Můžete do pitného režimu zaředit čaj na hubnutí z lékárny.Protože pitný režim je velice důležitý.Pokud máte na něco hlad,je to jen převlečená žízeň.Přeji hodně úspěchů a co nejvíce kil dole.

Dr.House
622 příspěvků 24.02.11 20:13

fascinující…

ni
2 příspěvky 25.02.11 12:44

Ahoj, koukám, že s humbnutím máme problém asi všichni. Já jsem se rozhodla začít s tím taky něco dělat a tak jsem začala chodit na Zumbu. Ale brzo jsem s tím taky skončila, byla jsem po té hoďce úplně zničená, ani se mi druhý den nechtělo do práce. Zaujal mě ten Kofein, o kterém píšete, určitě ho vyzkouším.-Jestli dodá energii, tak to je fakt bomba, budu moct zase pokračovat ve cvičení. Dá se to koupit normálně v lékárně bez receptu a jak se to přesně jmenuje?Dík moc za info. :-)

Canina
3 příspěvky 25.02.11 14:43

Jmenuje se Kofein K a můžeš to koupit bez receptu v lékárně. Běžný postup.

Bábina
1450 příspěvků 25.02.11 17:13
Hubnutí

Doktore,už zase? A vy milé dámy,polknout prášek než Zumba či jiný pohyb je snadnější že?Proč zrovna zumbu ta je pro velmi pokročilé cvičence.Proč nejdete na něco,co teprve Vás naučí svičit?Víte cvičení vyplavuje z mozku(doktor když tak mně jistě opravý) hormon štěstí,stejně jako čokoláda.Jen po každém tomto štěstíčkovém dopinku je holt jiná figura.Ale každý má právo na svobodné rozhodnutí.

ni
2 příspěvky 26.02.11 11:48

Ahoj,
tak jsem si dneska koupila ten Kofein K v lékárně, paní mi ho doporučila, že je dobrý, hlavně že mi dodá energii.Tak teď hurá do hubnutí, samozřejmě úprava jídelníčku, sport a Kofein K. :lol:

Stanislava24  14.07.11 09:54

Já souhlasím s Bábinou, doplňování energie přípravky mi přijde zbytečné. Chápu, že někdo má energie míň, jenže ono je to zase jen o té stravě, protože pokud budu jíst každý den potraviny náročné na spalování a trávení, tak svou energii spotřebuji právě na tohle (odhlídnouc od toho, z čeho jsou taky dnešní potraviny vyráběné..). Vždyť jsem to kdesi snad i četla, že tělo kolikrát věnuje trávení 70% své vlastní energie! Takže nejdřív úprava jídelníčku, pak cvičení, které vyhovuje (ne každému vyhovuje zumba) a hlavně ho BAVÍ, případně bych doporučila jogu nebo tai-či, jsou to cvičení, které podporují přímo zvyšování vibrací organismu a pročišťovaní energetických center a tím je tělo schopno doplňovat energii z „jiného“ zdroje…a pokud nezabere tohle, pak třeba kofeinové tablety…

Váš příspěvek