Bulka v oku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lulu 12
1 příspěvek 20.05.10 00:39
hrčky v oku

Chcem sa spýtat či má niekto skúsenosti s hrčkami v oku,na bielku v kútikoch oka.Neviete čo to je??Ďakujem

Reakce:

maryba68  15.06.10 17:16

já jsem to měla taky byla to vodová cysta asi 3 roky pak se to ztratilo samo.

Bábina
1450 příspěvků 08.01.11 15:54
bulka v uku

Pravdu,nevím co to je.V oku je pro mně široký pojem.Pokud myslíte na bulvě,vyplachujte si oko světlíkem lékařským 3× denně a v lékárně si kupte umělé slzy.Světlík uděláte jako čaj,nalijete do skleničky s víčkem a dáte do lednice.Pokud bulky jsou na oktaji oka nezi řasami a není to takzvaní ječné zrno,mohou to být tukové kuličky,stejně jako se dělají na kuži obličeje při vysokém cholesterolu.Pokud máte vysoký choleterol,můžete ze světlíku udělat obklad na oko a na cholesterol užívat ostropestřec,zelený čaj a další bylinné čaje.Pokud s tím cholesterolem mám pravdu ozvěte se,něco Vám napíšu.A nebylo by dobré zajít na oční?Co říkáte?

Papoutsakis  26.01.11 23:11
Kulička v oku

Dobrý den,
už asi 3 dny mám v koutku oka, na tom masu ne na bělmu malou bílou kuličku, vypadá jako zrníčko z krupice. Neví někdo co to může být. Vysoký cholesterol jak píšte výš nemám. Děkuji za odpověď.

Bábina
1450 příspěvků 27.01.11 10:45
Bulka v oku

Pro Vás platí asi to co jsem psala,nahoře.Nechte si udělat cholesterol.Tyto „kuličky“v řasách či koutcích ,ale i jinde v obličeji jsou příznakem vysokého cholesterolu.A pro­to platí bylinkové léčení stejně pro Vás jako pro prvního zadavatele.pokud bulka do 1 týdne nezmizí,bylo by dobré navštívit očního lékaře.Ten bulku většinou po zmrazení vyřízne,Prý to nebolí.Ale zkuste prohlédnot svůj oblišej pozorně,nejlépe zvětšovacím zrcadlem,nebo lupou.Pokud stejné bulky(milie)najdete i jinde na odličeji(většinou pod očima) utíkejte si nechat změřít cholesterol.Z bylin je účinný ostropestřec ,nejlépe rozkousat jako ožíšky,zelený čaj a další bylinné čaje,která vám v případě potřeby mohu doporučit.Na oko světlík jako obklad.Bylinu na obklad můžete použít 3× a pak novou.

tarbik  26.04.12 12:57
puchyrek v belmu

Dobry den , udelal se mi na belmu puchyrek ,vedou k nemu cervene zilky vypada to jako cysta jak jsem se docetla, ale ja tomu nerozumim …zmizi to samo nebo se musi na operaci? mam na to neco pouzivat?deku­ji Andrea

Váš příspěvek