Homeopatika a jejich kombinace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanka.Pce  24.05.14 14:59
Homeopatika a jejich kombinace

Ahoj, prosim vas, poradte, mohu brat dva druhy homeopatik najednou, kdyz si nejsem jista, ktere je to vhodnejsi? Priznaky mam, ktere jsou uvedeny u jednoho i u druheho. Dekuji za pripadne rady.

Reakce:

jolana7  16.05.16 10:20
Homeopatika jsou cukrové kuličky

Homeopatika fungují na principu „Věř, a víra tvá tě uzdraví!“. Neobsahují ani molekulu léčivé látky. Důkaz se pokusili dát dva členové Sisyfa, kteří nakoupili hromadu homeopatik a během jediného dne je všechny snědli, jako že „spáchají sebevraždu“. A nic.

opakov  04.10.16 12:33
homeopatika

Tak s tímto názorem absolutně nesouhlasím, po osobních zkušenostech musím říct, že hom. fungují, ale musí to být takové, které se přesně hodí na danou osobu s jejím problémem a ve správné potenci!!A není to žádné placebo, protože hom, se dávají i zvířatům a nějak zabírají. Já měla špatné hom, na můj problém, pak se mi zdr.stav velmi zhoršil a taky jsem tomu věřila a myslela si, že mi toto hom, bude prospívat. Nyní se léčím homeopaticky jinde, kde bylo vybráno správné homeopatikum a ve správném ředění a problém se zlepšuje!!To je zajímavé, že? Pokud někdo nemá zdrav. potíže, pak asi žádné homeopatikum mu nic neudělá, to je přece jasné, ale pokud mám zdravot. problém a dostanu špatné hom.,problém se zhorší, v opačném případě se potíž zlepšuje, ale musí být vybráno opravdu správné hom.,protože na jednu nemoc je homeopatik víc a právě je háček v tom, určit to správné homeopatikum, nejlépe to jde pomocí měření přístrojem Voll.na základě el. odporu

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu