Hodgkinova choroba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikola9
1 příspěvek 04.04.15 11:40
Hodgkinova choroba

V 16 letech jsem onemocněla. Mezi příznaky patřily zvětšené uzliny na krku, rýma, kašel a celková unava. Došla jsme si k doktorovi a ten uvedl že mam angínu. Léčila jsme se s ni cca 1 měsíc. Po vyléčení mi uzliny na krku stále zůstaly v té samé velikosti. Proto jsme se odvezli jet do Plzně na vyšetření, kde mi udělali biopsii a dozvěděla jsem ze mam nádor v podklíčku.. Dale jsem musela podstoupit různá další vyšetření mezi nimi například Ct, Rengen a taky PetCt, na kterém mi zjistli jak mam rakovinu rozsáhlou…Ve výsledku mi vysla lecba nastesti jen na dva mesice s 2 fazemi chemoterapii(kdyby lecba nezabrala tak plus ozarovani).Léčba nastetsi zabrala, vylecila jsem se a bylo mi fajn, lecba probíhala bez komplikaci.. Ale presne rok na to se mi nemoc vratila, ted bude lecba probíhat jinak, dalsi leceni, ozarovani a jian chemoterapii. Pokud to nezabere tak jeste lecbu kmenovyma bunkama. Tím chci všem říc, co také onemocněli, at to nevzdávají, vše se dá vydržet :,( Tak hodně štěstí, samy v tom nejste :).

Reakce:

karolinalovosi
10 příspěvků 08.04.15 16:22

Máte můj respekt.

Váš příspěvek