Hleny v krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kai-chan  23.04.15 20:27
Hleny v krku

Zdravím, už asi 3 dny mám v krku něco jako hleny, když se to snažím vychrchlat ven, tak to zrovna moc nejde, a tvoří se to dokola a čím dál víc… Navíc se to strašně špatně polyká. Jsem silný alergik, ale tohle se mi nikdy nestalo a navíc teď momentálně rýmu nemám. Smrkám jen abych se toho zbavila, což nepomáhá. Může to být něco vážného a hrozí mi z toho zvracení? Toho se obávám nejvíc, i když lidi říkají že žaludek si s tím poradí.

Reakce:

Iška 1311
97 příspěvků 24.04.15 07:13
Kai-chan

Dobrý den, po třech dnech potíží ještě není třeba dělat paniku. Můj známý však zahleněním trpí dlouhodobě. Navíc ho to nutí k dráždivému kašli, zejména po ránu. Byl i na plicním a alergologii a nezjistilo se nic. Nakonec přišli na to, že trpí refluxem jícnu. Předepsali mu inhalátor a léky. Bere je už 3 měsíce, ale velké zlepšení na něm nepozoruju.

Kai-chan  25.04.15 21:22

Dobrý den, děkuji za radu, jsem astmatik i alergik, ale toto se mi ještě nestalo. Mám předepsané inhalátory, ale nijak mi nepomáhají, někdy je beru docela nepravidělně, ale přesto. Byla jsem nedávno na ušní, takže nic ohledně krku nejspíš nezjistili. Nevím co by mi mohlo být, teď, po 5 dnech hleny už netečou, ale začíná mi hnusný kašel.

Váš příspěvek