Hlen ve stolici, zácpa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivuli765  11.02.12 23:38
Hlen ve stolici,zácpa

Dobrý večer,
ráda bych vás požádala o radu a zároveň i uklidnění..
Už asi 2týdny mám zácpu, brala jsem si i projímadlo, je to určitě částečně způsobené zkouškovým obdobím, nedostatečnou stravou a nedostatkem pohybu…dnes jsem měla ve stolici docela dost hlenu (v minulosti jsem hlen ve stolici měla,ale výjimečně a uplně minimálně,ale dneska mě to dost znepokojilo).navíc mám v poslední době i občas nafouklé břicho(ale může to být způsobené i tou zácpou)..
pořád čekám, jak příští týden začnu chodit do školy, že se to „hodí do normálu“..jinak vyhledám Dr.
nicméně ta zácpa, že se nemůžu dostatečně vyprázdnit a hlavně ten hlen mě dost znepokojují..hned myslím na rakovinu a nevím co..přitom je mi 24let…co by to mohlo být?

Děkuji za rady!

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 13.02.12 12:36

no pokud jste byla v posledních mesících nemocná na antibiotické léčbě tak je možné že mi malé mikroorganismy které máme všichni v střevech se hold vyhubily, tudíž vaše střevní mikroflora je bez bakterií, které ke zpracování potvravy potřebujeme. Na vašem místě bych si zašel do lékárny nebo do většího obchodu a koupil bych nějaké probiotika - nebo takové ty dobré jogurty bílíé (activia,…) a asi nejlepší je acidofilní mléko, které obsahuje bakterii biffidus acidofilus atd.

jamesssss  21.04.12 09:24

Dobrý den mám neco podobného akorát se k tomu nemuzu vyprazdnit skoro vubec a kdyz uz tak jen s hlenem trva to asi 10dni doktor me doporucil po RTG a UZ Probiofloru a Hylak forte.

Dr.House
622 příspěvků 11.04.13 21:58

Kaculinko, dělejte si reklamy jinde…

Dr.House
622 příspěvků 14.04.13 15:10

Dojemné..jenže tady nejste v lékárně…a navíc..já ani do lékárny nechodím…takže reklamy ne-e…lepší…i vám hezký den

anonimy
1 příspěvek 31.05.13 18:52
Mám ten samí problém

Mám ten samí problém nikdy jsem to před tím neměla :,( :nevim: :|

Váš příspěvek