HIV podezření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jankytka
1 příspěvek 04.09.15 07:36
HIV podezření

Před časem jsem se píchla do nohy o povalující se stříkačku-jehlu, mám žlutý, zelený průjem, bolest hlavy, v krku a bolí mě kyčle. Na genitálu se mi udělal puchýřek, který bolí. Měla jsem horečku 38,5, zimnici a šílené pocení v noci. Výtěr se projevil jako negativní na bakterie i viry. Jsem z toho dost nervozní. Mám hrozný strach, že jsem se nakazila HIV. Moje mudr říkala, že to se takto neprojevuje, ale všude na netu se právě tyto příznaky objevují… jsem v koncích. Na testování je brzy a já mám strach.

Reakce:

Krocanlord
3 příspěvky 14.09.15 11:19

Nemejte… projevy HIV jsou žádné až malé „teploty“, zdruření mízních uzlin atd. Toto co popisujete je něco aktivnějšího.

Další věc, HIV se přenáší krví. To znamená, že byste hooooooooooodně rychle se musela napíchnout na zmíněnou jehlu. HIV na vzduchu velmi rychle umírá. Je to třeba 3 minuty cca. Takže je to velmi nepravděpodobné, že by jste se nakazila HIV. To bych se bál spíše žloutenky, syfilisu, či nějaké takové vychytávky - nic, co by nešlo vyléčit…

Váš příspěvek