Těhotenství a výtok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mildenka  28.01.10 13:43
Gynekologické výtoky

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda nemáte problémy a zkušenosti s neustálýma výtokama.Já na ni trpím už asi 3 nebo dokonce 4 roky. Mám výtok žluté barvy. Pan dr. mi furt dává čípkyx, masti výplachy, tablety a nic. Na prohlídky chodím. Partnera mám stálého, právě že by jsi tak rádi miminko. Slyšela jsem, že jsou dobré na to Lactobacily, nemáte někdo s tím zkušenost?? děkuji za odpověď, opravdu mě ty výtoky trápí :-/

Reakce:

Leni  01.02.10 15:18

Ahoj,měla jsem také často stejný problém,doktoři rádi dávaj čípky nebo jenamazol,ale s takovýma obtížema u žen úzce souvisí výskyt stafylokoků-kdekoliv v těle,ve sliznicích,které nemusí způsobovat jiné obtíže.tyhle stafylokoky doprovází nebo dělaj dobrou půdu pro kvasinky.Totiž moje 2-letá dcera měla v krku zlatýho stafyl.Já 5×ročně angínu.Ona nikdy nemarodila.A ty výtoky byly způsobený jak jsem to od ní vždycky chytla,právě když jsem měla oslabenou imunitu.Od doby,přes půl roku,kdy beru CANDIVAC-v lékárně za 33Okč,jsem BEZ problémů.

Pavlik11  02.02.10 08:48

Ahoj.Měla bych dotaz.Před tím než jsem otěhotněla jsem měla mírné bolesti v podbřišku i v zádech,k tomu býlí výtok který byl cítit.DR.mě na to dal čípky ani stěry mě nedělal.Čípky trochu zabraly ale výtok se opět vrátil.Pak jsem ale otěhotněla a hned změnila Dr.ta mě řekla že mám zánět dělohy :-( a že to není dobrý pro těhotenství.Nemohla mi na to dát ATB tak mi dala zas jen čípky.Mimi ale přestalo rust někdy na 6 týden :,-( a tak jsem musela na revizi,je fakt že ten výtok byl už hroznej.Těd jsem 4 týdny po revizi a zatím dobrý,čekám na MS a pak jdu na kontrolu.Dá se říct že slaboulinký výtok mám ale není nijak cítit,nejspíš jsou to ty očistky.Eště jsem chtěla dodat že mi hned nasadili atb takže doufám že se ten zánět vyléčil.Jsem stoho eště porád smutná,myslím si že muj předešlý Dr.to přehlídl,nemusela jsem o mimi přijít kdyby se to léčilo hned.Děkuji za názory.Ahoj

Bábina  28.03.10 12:24
výtoky

Pokud po vyšetření lékařem nebyla nalezena žádná nemoc,zkuste pít tři týdny vlažny čaj z Řebříčku lékařského.Po­píjejte ho jako prí pitném režimu.A zároveň je dobrá sedaci koupel:na noc dáme hrst natě do studené vody,následující den přivedene k varu a vlijeme do koupele.Řebříček je ženská bylina,kterou by měly i zdravé ženy občas pít.Pak by nám zůstali jen porodníci.Dále by bylo moc dobrá sehnat si léčivé intimky Anion.Nevím ale,kde je seženete u vás.Já je kupuji v kosmetickém salonu.Přeji brzské uzdravení

natas  07.04.10 16:14
vytok

no dory den ja mam dodneska ty sami rpoblemi mam i bili vytok zkuste vyplach rosalgin me dost pomaha verca

Jana11111  20.07.10 13:36

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na ty anionové vložky, opravdu fungují? a jak dlouho asi trvá léčba? předem děkuji

Daha  09.09.10 10:01
anionové vložky

Na dotaz jak fungují anionové vložky. Srovnávají hormonální sféru, odstraňují bakterie, viry, plísně.Žena je v suchu, krev se nerozkládá, díky anionům, není cítit- pohlcují pachy atd. Nejlepší je koupit si menstruační a slipovky a měsíc je nosit a pak jakmile člověk má vlastní zkušenost, vidí nějaké výsledky, je rád, že narazil na konečně funkční vložky. Proč mít špatnou vložku, když si můžu dopřát funkční a kvalitní vložku.
 Daha

Anonymní  09.09.10 10:07
Infekce

taky jsem na to trpívala a léky to je nzhoršovaly..po­mohla mi dieta, probiotika (ActiLac) a výtažek z grepu (Grep-out)..a srovnalo se to, jen to chtěl otrochu vydržet

Dr.House
622 příspěvků 11.09.10 22:06

tak je moc hezké že máte stálého partnera i to že chcete mimí…otázka je zda i váš partner má jen vás…

Lactobacili jsou báječná věc - osobně bych ignoroval komentř od anonymní - protože ten Actilac tu podává snad na všechno…

říká se, že nejlepší lactobacil se ukrývá v jogurtech - takové ty bílé, bez příchutě…je jen otázkou zda ste schopná si to napatlat tam dole i dovnitř…ale zas je to záruka že vaše vnitřní prostředí dělohy to posílí o další lactobacily, které tam dole jako žena dost potřebujete - totiž, tyhle malé housenky vám udržují vnitřní prostředí a chrání vaší mokrobiální floru pochvy.

Bábina
1450 příspěvků 12.09.10 09:33
Výtoky

No a já bych přidala sedací koupel půl jitru kefíru a 2l teplé vody to „lavóru“ a pěkně vyšolouchat.

aaanulinek  03.10.11 18:32
pomoc?

Dobrý den, Mám problém s výtokem. Normálně jsem měla lehce žlutý výtok, ale dva dny zpátky jsem měla jasně bílý a hustý výtok a vypadalo to spíš jako obal vajíčka slepičky. A dneska jsem měla jemně žlutý výtok ale řídký spíš jako voda, a sem tam jakoby by tam byl nerozpustěný cukr. Výtok i zapáchá. menstruaci mám dostat 11.10, a poslední byla 14.9. v tu dobu jsem měla i silnou angínu. Dělala jsem si dokonce test, vyšel negativní. Myslíte že jsem těhotná?

Bábina
1450 příspěvků 03.10.11 19:03
Výtok

Nevím,jak bych z vašeho dopisu poznala,že jste těhotná.Výtok může mít mnoho příčin.V těho­tenctví se sice objevuje také,ale určitě né v prvním týdnu.Bylo by dobré se nechat vyšetřit lékařem.protože to může sice být banalita,ale také i něco vážbějšího.Než Vás lékař objedná tak pijte 3× denně čaj z Řebříčku lékařského.Můžete si z něj udělat i bylinnou sedací koupel ,nebo koupel s kefírem.Jak už tady několikrát píšu.Nezlobte se,že neodpovídám přímo na Váš dotaz,ale jsem bylinkářka ,nikoliv jasnovidec.

Bábina
1450 příspěvků 01.02.12 17:01
Výtok

Ovšem drahý pane Pepajre,vaše přítelkyně píše,že test udělala,ale je nega.A já jsem bylinkář a né vědma.Těhotné ženy výtokem trpívají .To se prostě nedá změnit.Záleží hlavně na tělesné čistotě,používat intimky,které se musí často měnit a pokud je přítelkyně opravdu těhotná tak žádné sedaci koupele,pouze omývat a vyplachovat pochvu ředěným kefírem.Ale v každém případě na to upozornit v poradně,kam určitě dochází.A pokud opravdu těhotná není, tak se bude držet mých rad zhora napsaných.

Váš příspěvek