Dopisování přes internet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monii
1 příspěvek 11.04.10 14:51
Facebook

Přítel si často píše na facebooku s holkama, každou chvilku zahlédnu nějakou jinou. Na konci diskuse dodává pa kočko! Nebo nezlob atd. Myslíte si jako on, že jsem magor, když se mi to nelíbí? Podle mého názoru se takové věci kamarádkám neříkají. Tvrdí mi totiž, že tak píše všem kamarádkám, ať v tom nic nehledám.. Díky za odpovědi

Reakce:

misa16  15.04.10 19:59

Ahoj Monii,
jde o to, jak moc svého přítele znáš povahově a zda mu důvěřuješ.
Já jsem vdaná 12 let, mám dost kamarádů a nedělá mi problém je oslovovat „ahoj zlato“ a tak podobně a to i v přítomnosti mého manžela. On mě zná tak dobře, že ví, že je to ode mně výraz velkého kamarádství a kamrádi mě znají taky dobře, takže vědí, kde jsou hranice a za tímto oslovením nehledají nic hlubšího.
Je to všechno otázka důvěry. Já nepodezřívám muže, když se otočí po cizí ženě - naopak občas podotknu - ta má hezký nohy,...... a on zas nepodezřívá mě, když si telefonuji s kamarádem a směju se .......Ale tvrdě jsme na tom pracovali. Oba. :-)

Flusík  28.04.12 10:30
jojo

jo jo to mě se stalo taky ale zas s mou holkou ale nepsa , volala třeba 5 za jeden den je jednomu klukovi tak sy nic nedělej nejsi sama. :D :D :D :dance: :) :lol:

Flusík  28.04.12 10:31
jojo

jo jo to mě se stalo taky ale zas s mou holkou ale nepsa , volala třeba 5 za jeden den je jednomu klukovi tak sy nic nedělej nejsi sama. :D :D :D :)

mjjk
2 příspěvky 14.06.12 18:46
Monii

Myslím, že bys to neměla brát nějak tragicky. Nechej ho, ať dělá, co je mu přirozené. Napsat pa kočko kamarádce není opravdu nic pobuřujícího. Mohla bys dosáhnout pravého opaku, než si přeješ. Mohl by ztratit zájem o tebe, protože by se časem s tebou mohl cítit špatně - pokud se tak už nestalo. :srdce:

grower  23.09.12 15:15

Facebook ničí vztahy je to ta nejhorší vec co kdy nas omladinu mohlo potkat. detska ani nechodí ven a když tak maj tu kravinu i v mobilu. zarašte to venujte se svim blízkým a kašlete na facabook nic vam to neda jenom vezme čas

lenkaposkalova
9 příspěvků 07.04.15 15:50

FB je hnusná věc…

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu