Papilomatóza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucia p
1 příspěvek 24.07.11 17:06
exzém?

Dobrý den,
před cca dvěma roky se mi objevil na hřbetu pravé ruky bílý svědivý flíček, který se postupem času neustále zvětšoval. Povrch byl suchý, kůže se drolila, při svědení mokvala, krvácela a tvořily se na ní vřídky. Ke své kožní doktorce chodím již necelé zmíněné dva roky. Bohužel na mě
vyzkoušela všemožné mastičky, které vyrážku (?) pouze utlumily, nikoli léčily. Exzém se po dvou letech rozšíril na celý hřbet pravé ruky a začíná i na druhé.Doktorka mi za celou dobu nebyla schopná říct s určitostí o co se jedná.Poslala mě tedy na histologické vyšetření. Vytvořili mi na ruce jizvu jen proto,abych se opět dozvěděla, že se „asi“ jedná o exzém, přitom v lékařské zprávě je napsaná papilomatóza, což exzému neodpovídá. Poradíte mi prosím,na koho se obrátit? Mám změnit lékaře? Nechci čekat až budu „olezlá“ od hlavy až k patě. Děkuji.

Reakce:

lllucika12
1 příspěvek 13.06.12 17:09
papilomatóza

Dobrý den,
já mám težkou papilomatózu hrtanu je to mnohem horší mám to od narození chodila jsem na sál každý 3. den až do dvou let kdy se to zlepšilo ale zatím to nezmizelo to úplně. Sice je mi 12 let, ale už o tom hodně vím a podle mě by jste měla zajít na ORL já tam taky chodím a je to čím dál lepší, ale nevím co vám na to řeknou. zatím nasledanou.

Váš příspěvek