Epilepsie u sedmileté dcery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mirekkvasa  05.04.12 20:00
epilepsie u 7 leté dcery

Dobrý večer,má 7 letá dcera,má ložisko epilepsie.Je dost často v nemocnici.Léky které užívá jí pomohou vždy jen na krátkou dobu.Porádí nějaký doktor,či epileptik,jaké léky by mohli vyhovovat?Děkuji.

Reakce:

Bordik  05.04.12 21:16
Epilepsie

Zdravím, mám epi 15 let a okamžitě u mě zabral Timonil. Počáteční dávka 2× denně: ráno a večer 1 tabletka Timonil 150 R. Nyní posledních 5 let ráno 1 tabletka Timonil 150 R a večer Timonil 300 R. A mám de facto pokoj. Co se týká zabírání tabletek, tak je to u každého individuální. Na někoho zabere to, na někoho tohle. Přeji mnoho úspěchů v léčbě epi a čím jak nejmíň záchvatů. Nejlépe žádné.

mirekkvasa  05.04.12 21:39
epilepsie u 7 leté dcery

Děkuji,zeptám se na tento zpusob lékařu.Bere celkem dost prášku ránno, a večer,v poledne jen 1,5prášku.Leží právě často v nemocnici na kapačkách,tam se to sklidní a za chvíli zas.

Bordik  06.04.12 01:14
Epilepsie

Není zač. Ještě mi dávali Pyridoxin 2× denně jednu tabletu 6 týdnů, pak 6 týdnů pausa.No, u mně spíš říkal doktor, že mám epi v důsledku zranění. Mám parciální epilepsii. Netříská se mnou o zem, nejsem v bezvědomí jen se nemohu vyjádřit. Jen řeknu dobre, dobre, ztuhne mi obličej. Hučí a píská v uších atd.. Za 1-5 minut je po všem. Naštěstí mám teď pokoj. Je to individuální. Je jiné léčit dospělého člověka a jiné dítě. Říkala mi jednou doktorka, že je velmi důležité sledovat hlavně u dítěte hladinu antiepileptik. Chodím co rok až co 2 roky na MRI nebo CT. Co 2 roky na EEG. Držím palce, ať se stav zlepší.

mirekkvasa  06.04.12 16:33
epilepsie u 7 leté dcery

děkuji

majda 45  13.06.16 10:16

Ahoj mám pourazovou epilepsii, už 14 let. Mívala jsem noční záchvaty grand maly, kdy jsem byla v komatu, a kolikrát jsem se probudila až v nemocnici, nebo když do mě v křečích píchali apaurin, dost hnusné mimochodem.Pak jsem začala mít denní záchvaty, občas. Ted mívám parciální záchvaty s křečí v hrdle, nemohu mluvit, je mi špatně..Ted jsem měla velký záchvat, po delší době ve dne, doma, kdy jsem byla sama a pěkně jsem se potloukla. Nesnáším epilepsii a spousta lidí, ani neví co to je a jak pomoci..Zdravím všechny. :mavam:

Váš příspěvek