Dusivý kašel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

foxxy  21.06.11 14:38
dusivý kašel

Dobrý den, nevíte jestli dusivý kašel (občas až k zvracení) s občasným vykašláváním hlenu musi nutně znamenat astma ?

Reakce:

Nella .H  13.02.12 22:27
Dusivý kašel

Dobrý večer tak to vážně nevím ale mám to teď taky a zítra jdu s malou k doktorce protože podle mě to malá má na pruduškách mám 14 ti měsíční holčičku snad mi její lékařka možná poradí nechci jít ke svému obvodnímu lékaří on totiž jak je známo vše léčí čenekem měla jsem naposledy před rokem chřipku a on mi předepsal česnek celou hlavici za den sníst prý kupte si jich asi 15 a já na něj koukala a nechápala jsem přišla jsem domu a vyležela jsem se ale tohle dodneška nechápu
no nic též mám dusivý a dráždivý kašel tak jsem zvědavá
:roll:

hanča.b  17.02.12 10:14
Dusivý kašel

Nello, tak snad vám to oběma dobře dopadlo. Česnek je sice skvělá věc, ale všechny neduhy určitě neléčí. Bohužel podobní lékaři nejsou vyjímkou, já znám zase jednoho, který na všechno doporučuje heřmánek, občas se překoná a řekne, ať si pacient koupí a užívá paralen. Takže tak. Jinak na průdušky můžu doporučit mastičku psí sádlo. Hlavně u dětí s ní mám velmi dobrou zkušenost.

aneleh1
1 příspěvek 26.02.12 18:02
dusivy kasel
foxxy píše:
Dobrý den, nevíte jestli dusivý kašel (občas až k zvracení) s občasným vykašláváním hlenu musi nutně znamenat astma ?

No,s timmam zkusenosti,muj syn mel dusivy kasel.lekarka detska to nijak zvlast neresila,takovym tradicnim zpusobem ,nejaky sirup,teplo,pa­ralen,ale situace se nezlepsila,jela jsem na pohot.do Motola a tam okamzita hospitalizece,když jsem uvedla vsechny priznaky,zimni­ce,zvraceni,te­plota a vysel z toho  –černy kašel–takže moc nepodcenovat.

Jakava  02.12.14 16:38
černý kašel

Kašel se podceňuje, i já jsem „musela“pracovat a ne se doma „válet“. Během 3 měsíců mám 3. antibiotika a v 50 letech :roll:dg. černý kašel. :roll:

Váš příspěvek